Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2021 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2021 года № 22742. Утратило силу решением акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 9 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Риддера Восточно - Казахстанской области от 09.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Риддера от 10 мая 2021 года № 3, аким города Риддера РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Риддера.
2. Назначить руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима города Риддера Тойбаева Е.М. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Риддера Тойбаева Е.М.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Д. Горьковой

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 мамырда № 22742 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2024 жылғы 9 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 09.01.2024 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына, Риддер қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссияның 2021 жылғы 10 мамырдағы № 3 отырысының хаттамасына сәйкес, Риддер қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Риддер қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Риддер қаласы әкімінің орынбасары Е.М. Тойбаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Е.М. Тойбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Горьковой