Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жангалинского района
Решение акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 22 июля 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2021 года № 23669. Утратило силу решением акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 3 ноября 2022 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 03.11.2022 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жангалинского района.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера заместителя акима Жангалинского района Мукамбетжанова А.Ж.
3. Главному инспектору-юристу аппарата акима Жангалинского района Н.Тасмагамбетовой обеспечить государственную регистрацию данного решения в Министерстве юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Н. Карагойшин

Жаңақала ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 шілдеде № 23669 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2022 жылғы 3 қарашадағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 03.11.2022 № 16 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Жаңақала ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары А.Ж.Мұқамбетжанов тағайындалсын.
3. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының бас инспектор-заңгері Н.Тасмағамбетова осы шешімнің Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Н. Карагойшин