Об установлении границ населенных пунктов Жаркаинского района
Совместное постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 29 сентября 2022 года № А-9/345 и решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 29 сентября 2022 года № 7С-36/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2022 года № 30025
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы села Пригородное общей площадью 1241,1703 гектар.
2. Установить границы села Тассуат общей площадью 7906,4148 гектар.
3. Установить границы села Ушкарасу общей площадью 1930,5101 гектар.
4. Установить границы села Зерноградское, Жанадалинского сельского округа общей площадью 2892,0351 гектар.
5. Установить границы села Кенское, Отрадного сельского округа общей площадью 236,0289 гектар.
6. Установить границы села Кумсуат общей площадью 2546,2080 гектар.
7. Установить границы села Нахимовка, Нахимовского сельского округа общей площадью 3562,4613 гектар.
8. Установить границы села Далабай общей площадью 2223,0032 гектар.
9. Установить границы села Жанадала, Жанадалинского сельского округа общей площадью 151,8212 гектар.
10. Установить границы села Достык, Валихановского сельского округа общей площадью 80,0756 гектар.
11. Установить границы села Баранкуль, Нахимовского сельского округа общей площадью 4819,2004 гектар.
12. Установить границы села Бирсуат общей площадью 3559,2326 гектар.
13. Установить границы села Гастелло общей площадью 4698,1991 гектар.
14. Установить границы села Шойындыколь общей площадью 4519,6531 гектар.
15. Установить границы села Донское, Костычевского сельского округа общей площадью 1644,0725 гектар.
16. Установить границы села Львовское общей площадью 2438,7 гектар.
17. Установить границы села Тасоткель общей площадью 645,0 гектар.
18. Установить границы села Отрадное, Отрадного сельского округа общей площадью 1421,3 гектар.
19. Установить границы села Костычево, Костычевского сельского округа общей площадью 1923,7 гектар.
20. Установить границы села Пятигорское общей площадью 643,0 гектара.
21. Установить границы села Валиханово, Валихановского сельского округа общей площадью 3666,0 гектар.

Жарқайың ауданының елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № А-9/345 және Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 7С-36/3 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қазанда № 30025 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалпы алаңы 1241,1703 гектар Пригород ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Жалпы алаңы 7906,4148 гектар Тассуат ауылының шекарасы белгіленсін.
3. Жалпы алаңы 1930,5101 гектар Үшқарасу ауылының шекарасы белгіленсін.
4. Жалпы алаңы 2892,0351 гектар Жаңадала ауылдық округі, Зерноград ауылының шекарасы белгіленсін.
5. Жалпы алаңы 236,0289 гектар Отрадный ауылдық округі, Кен ауылының шекарасы белгіленсін.
6. Жалпы алаңы 2546,2080 гектар Құмсуат ауылының шекарасы белгіленсін.
7. Жалпы алаңы 3562,4613 гектар Нахимов ауылдық округі, Нахимов ауылының шекарасы белгіленсін.
8. Жалпы алаңы 2223,0032 гектар Далабай ауылының шекарасы белгіленсін.
9. Жалпы алаңы 151,8212 гектар Жаңадала ауылдық округі, Жаңадала ауылының шекарасы белгіленсін.
10. Жалпы алаңы 80,0756 гектар Уәлиханов ауылдық округі, Достық ауылының шекарасы белгіленсін.
11. Жалпы алаңы 4819,2004 гектар Нахимов ауылдық округі, Баранкөл ауылының шекарасы белгіленсін.
12. Жалпы алаңы 3559,2326 гектар Бірсуат ауылының шекарасы белгіленсін.
13. Жалпы алаңы 4698,1991 гектар Гастелло ауылының шекарасы белгіленсін.
14. Жалпы алаңы 4519,6531 гектар Шойындыкөл ауылының шекарасы белгіленсін.
15. Жалпы алаңы 1644,0725 гектар Костычев ауылдық округі, Донское ауылының шекарасы белгіленсін.
16. Жалпы алаңы 2438,7 гектар Львов ауылының шекарасы белгіленсін.
17. Жалпы алаңы 645,0 гектар Тасөткел ауылының шекарасы белгіленсін.
18. Жалпы алаңы 1421,3 гектар Отрадный ауылдық округі, Отрадный ауылының шекарасы белгіленсін.
19. Жалпы алаңы 1923,7 гектар Костычев ауылдық округі, Костычев ауылының шекарасы белгіленсін.
20. Жалпы алаңы 643,0 гектар Пятигор ауылының шекарасы белгіленсін.
21. Жалпы алаңы 3666,0 гектар Уәлиханов ауылдық округі, Уәлиханов ауылының шекарасы белгіленсін.

22. Установить границы села Тасты-Талды, Жанадалинского сельского округа общей площадью 2369,0 гектар.
23. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Жаркаинского района.
24. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Жаркаинского района Ж.Хамитов
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
А.Альжанов

22. Жалпы алаңы 2369,0 гектар Жаңадала ауылдық округі, Тасты-Талды ауылының шекарасы белгіленсін.
23. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
24. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Ж.Хамитов
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Альжанов