Об объявлении на территории города Талдыкорган чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 5 апреля 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27428
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48 и 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить на территории города Талдыкорган чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба назначить заместителя акима города Талдыкорган Булдыбаева К.Н.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган А. Масабаев

Талдықорған қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 5 сәуірде № 27428 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48 және 50-баптарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шелдедегі №756 қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Талдықорған қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаты төтенше жағдайды жою басшысы болып Талдықорған қаласы әкімінің орынбасары Қ.Н. Бұлдыбаев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі А. Масабаев