Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 1 августа 2022 года № 21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2022 года № 28997
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48, 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Кыргызсайского сельского округа Уйгурского района Алматинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Уйгурского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уйгурского района Ш. Нурахунов

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 2 тамызда № 28997 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48, 50-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Алматы облысы Ұйғыр ауданының Қырғызсай ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Ш. Нурахунов