О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 133. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29494
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 7 сентября 2022 года № 133
Перечень некоторых решений Кызылординского областного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5748).
2. Решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 117 "О внесении дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5879).
3. Решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 129 "О внесении дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 15 фавраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5914).
4. Решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 160 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 15 фавраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6085).
5. Решение Кызылординского областного маслихата от 8 августа 2018 года № 232 "О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6416).

Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 133 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29494 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2022 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 133 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5748 болып тіркелген).
2. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 117 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5879 болып тіркелген).
3. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 129 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5914 болып тіркелген).
4. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 160 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6085 болып тіркелген).
5. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 232 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6416 болып тіркелген).

6. Решение Кызылординского областного маслихата от 13 ноября 2018 года № 257 "О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 фавраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6511).
7. Решение Кызылординского областного маслихата от 19 апреля 2019 года № 309 "О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6776).
8. Решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 333 "О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6849).
9. Решение Кызылординского областного маслихата от 24 августа 2020 года № 455 "О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7611).
10. Решение Кызылординского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 13 "О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8229).
11. Решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 75 "О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25836).

6. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 257 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6511 болып тіркелген).
7. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 309 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6776 болып тіркелген).
8. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 333 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6849 болып тіркелген).
9. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 455 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7611 болып тіркелген).
10. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 13 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8229 болып тіркелген).
11. "Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 75 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25836 болып тіркелген).