О признании утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата от 29 ноября 2017 года № 122-18/4 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 марта 2022 года № 116-17/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27408
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылординской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 29 ноября 2017 года № 122-18/4 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6067).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев

"Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 122-18/4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 116-17/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27408 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 122-18/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6067 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Кутухуджаев