Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2022 года № 28971. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 5 октября 2022 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 05.10.2022 № 18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", решением специализированного административного суда Кызылординской области от 14 октября 2021 года № 4394-21-00-4/67, постановлением судебной коллегии по административным делам Кызылординского областного суда от 18 февраля 2022 года № 4399-21-00-4а/63 и постановлением Верховного Суда Республики Казахстан от 23 июня 2022 года № 6001-22-00-6ап/646, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жанакорганского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2022 жылғы 25 шілдедегі № 15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 тамызда № 28971 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 05.10.2022 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына, Қызылорда облысының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының 2021 жылғы 14 қазандағы № 4394-21-00-4/67 шешіміне, Қызылорда облыстық сотының әкімшілік істер жөніндегі сот алқасының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 4399-21-00-4а/63 қаулысына және Қазақстан Республикасының Жоғарғы сотының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 6001-22-00-6ап/646 қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңақорған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов