О внесении изменения в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 19 сентября 2022 года № 10-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29702
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3777) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мунайлинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мунайлинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Е. Кумискалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Мунайлинская районная
избирательная комиссия
приложение к решению
от 19 сентября 2022 года № 10-ш
Приложение к решению
акима Мунайлинского района
№1 от 15 января 2019 года
Избирательные участки на территории Мунайлинского района
Избирательный участок №193
Место нахождения: cело Мангистау, улица Есмамбета 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Мангистау, улица Есмамбета дома №1-86, улица Онгарбекулы А., дома №1-20.
Избирательный участок №194
Место нахождения: село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Мангистау, квартал №22, дома №1-27.
Избирательный участок №195
Место нахождения: село Мангистау, улица Есмамбет 33А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Мангистау, все жилые дома квартала №1-12, все жилые дома жилого массива Ақ Еспе.
Избирательный участок №196
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Шерқала, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.

Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 10-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29702 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3777 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Мұнайлы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Е. Кумискалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық
сайлау комиссиясы
2022 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 10-ш шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 1-шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№193 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы №5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі, №1-86 үйлер, А.Оңғарбекұлы көшесі, №1-20 үйлер.
№194 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, №22 орам, №1-27 үйлер.
№195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі 33А, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы №5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, №1-12 орамның барлық тұрғын үйлері, Ақ Еспе тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Мангистау, все жилые дома жилого массива Бозжыра, дома №1-200, жилого массива Шерқала.
Избирательный участок №197
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Мангистау, дома №1-700, жилого массива Бесшоқы.
Избирательный участок №198
Место нахождения: село Баянды, жилой массив Баянды-3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Баянды, все жилые дома жилого массива Баянды-1, Баянды-2, населенного пункта Большой Емир, Малый Емир, Куйулыс, железнодорожного разъезда №16.
Избирательный участок №199
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас, 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Туган ел.
Избирательный участок №200
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын, 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Арман, все жилые дома улиц Бейбитшилика, Райхана, Рауана, Акиката, Ыкыласа, жилого массива Арай.
Избирательный участок №201
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын, 495/126, здание коммунального государственного учреждения "Казахский национальный школа-лицей имени Ы.Алтынсарина" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома улиц №3-9, жилого массива Каламкас.
Избирательный участок №202
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас, 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Коктем, все жилые дома улиц Жадыра, Акжелкена, Темирказыка, Оркена, Самала, Шапагата, жилого массива Болашак.
Избирательный участок №203
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Баскудык, все жилые дома улиц Рауана, Жазира, Жетису, Нурсата, Шугыла, Шаттыка, Оркена, Байтерека, Бейбитшилика, Сункара, Жигера, Енбекши, Арая, жилого массива Маржан.
Избирательный участок №204

Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бозжыра тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Шерқала тұрғын үй массиві, № 1-200 үйлер.
№197 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, №1-700 үйлер.
№198 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды ауылы, Баянды-1, Баянды-2 тұрғын үй массивінің, Үлкен Емір, Кіші Емір, Құйылыс елді мекендерінің, №16 темір жол бекетінің барлық тұрғын үйлері.
№199 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві, 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Туған ел тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві, 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Арман тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй массиві, Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві, 495/12, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы қазақ ұлттық мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві, №3-9 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві, 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Көктем тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массиві, Жадыра, Ақжелкен, Темірқазық, Өркен, Самал, Шапағат көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№203 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй массиві, Рауан, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық, Өркен, Бәйтерек, Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Арай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№204 сайлау учаскесі

Место нахождения: Мангистауская область, город Ақтау, Промышленная зона №9, 42, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №14" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Баскудык, все жилые дома жилого массива Баскудык, все жилые дома улиц Жениса, Тамшалы, Шагала, Атамекена, Наурыза, Таншолпана, Самала, Достыка, жилого массива Болашак.
Избирательный участок №205
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната, 271.
Границы: село Баскудык, все жилые дома улиц Жадыра, Шапагата, Мираса, Маусыма, Темирказыка, Саура, Гулмайса, Балауса, Армана, Кызгалдака, Думана, Алауа, Отпана, Жана курылыса, Инжу, жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок №206
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Баскудык Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Границы: село Баскудык, все жилые дома жилого массива Рахат.
Избирательный участок №207
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Кызылтобе, все жилые дома населенного пункта Бирлик, все жилые дома населенного пункта Ынтымак, все жилые дома улиц Жаналыка, Маусыма, Желтоксана, Уалиханова, Абая.
Избирательный участок №208
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Ауезова, Маметова, Молдагулова, Сагыныша, Иманова.
Избирательный участок №209
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Кызылтобе лицей" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Атамекена, Жамбыла, Арая, Наурыза, Мереке, Болашак, Достыка, Туркестана.
Избирательный участок №210
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Кызылтобе, все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаева, Есира, Нурыма, Шабая, Алшына, Косымбаева, Матжана, Кулбарака.
Избирательный участок №211
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.

Орналасқан жері: Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №9 өнеркәсіптік аймағы, 42, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№14 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Басқұдық тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массиві, Жеңіс, Тамшалы, Шағала, Атамекен, Наурыз, Таңшолпан, Самал, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№205 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Жаңа Қоныс тұрғын үй алабы, Маната көшесі, құрылыс 271.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Жаңа қоныс тұрғын үй массиві, Жадыра, Шапағат, Мирас, Маусым, Темірқазық, Саура, Гүлмайса, Балауса, Арман, Қызғалдақ, Думан, Алау, Отпан, Жаңа құрылыс, Інжу көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№206 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Рахат тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№207 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Бірлік елді мекенінің барлық тұрғын үйлері, Ынтымақ елді мекенінің барлық тұрғын үйлері, Жаңалық, Маусым, Желтоқсан, Уалиханов, Абай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№208 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Әуезов, Мәметова, Молдағұлова, Сағыныш, Иманов көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№209 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашақ, Достық, Түркістан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№210 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№211 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Кызылтобе, дома №1-885, жилого массива Кызылтобе-2.
Избирательный участок №212
Место нахождения: сельский округ Даулет, село Даулет, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Даулет, все жилые дома квартала №6; 7; 8; 9; 10; 17; 18; 19; 20, все жилые дома жилого массива Жана Даулет.
Избирательный участок №213
Место нахождения: сельский округ Даулет, село Даулет, квартал 24, 55/1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Границы: село Даулет, дома №1-107, все жилые дома местности Нефтебазы, все жилые дома квартала №1-16.
Избирательный участок №214
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Батыр, все жилые дома микрорайона Емир, все жилые дома микрорайона Шеркала.
Избирательный участок №215
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Шерқала, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Мангистау, дома №201-883, жилого массива Шерқала.
Избирательный участок №216
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын, 495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Атамекен.
Избирательный участок №217
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Жалын, №495/6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Жалын, все жилые дома улиц Кызгалдака, Гульмайса, Достыка, жилого массива Арай.
Избирательный участок №218
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Баскудык, все жилые дома жилого массива Самал, все жилые дома жилого массива Алау.
Избирательный участок №219
Место нахождения: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй массиві, №1-885 үйлер.
№212 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дәулет ауылы, № 6; 7; 8; 9; 10; 17; 18; 19; 20 орамның барлық тұрғын үйлері, Жаңа Дәулет тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№213 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дәулет ауылдық округі, Дәулет ауылы, 24 орам, 55/1, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Дәулет ауылдық округінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дәулет ауылы, №1-107 үйлер; Мұнайбазасы жерінің барлық тұрғын үйлері, №1-16 орамның барлық тұрғын үйлері.
№214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Емір шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Шерқала шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй массиві, №201-883 үйлер.
№216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві, 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Атамекен тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массиві, 495/6, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Жалын тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Арай тұрғын үй массиві, Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Самал тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Алау тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№219 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Мангистау, дома №701-1320, жилого массива Бесшоқы.
Избирательный участок №220
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Кызылтобе, дома №886-1624, жилого массива Кызылтобе-2.
Избирательный участок №221
Место нахождения: сельский округ Кызылтобе, село Кызылтобе улица Балауса, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Кызылтобе, дома №1625-2034, жилого массива Кызылтобе-2, все жилые дома улиц Досана, Асаубарака, Сугира, Атагозы, Тобанияза.
Избирательный участок №222
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Батыр, все жилые дома микрорайона Алматы, все жилые дома микрорайона Болашак.
Избирательный участок №223
Место нахождения: село Баянды, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Баянды, все жилые дома жилого массива Баянды-3.
Избирательный участок №224
Место нахождения: село Мангистау, квартал 14, 30.
Границы: село Мангистау, все жилые дома улицы Шапагата, жилого массива Айрақты, все жилые дома квартала №13; 14.
Избирательный участок №225
Место нахождения: село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Мангистау Мунайлинского района" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
Границы: село Мангистау, дома №16-119, все жилые дома квартала №15.
Избирательный участок №226
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас, 740, здание коммунального государственного учреждения "школа -гимназия Smart Ilim " отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Шагала, все жилые дома жилого массива Темир су, все жилые дома улиц №1, 2, жилого массива Каламкас.
Избирательный участок №244
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив Каламкас, 800, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Атамекен, все жилые дома жилого массива Тамшалы, все жилые дома улиц Жулдыза, Болашака, Гарыша, Наурыза, жилого массива Болашак.
Избирательный участок №245
Место нахождения: сельский округ Баскудык, село Баскудык, жилой массив Жана Коныс, улица Маната, 271.
Границы: село Баскудык, все жилые дома улиц Бейбитшилика, Сункара, Жигера, Енбекши, Салтаната, Байтерека, Сарыарка, жилого массива Маржан, все жилые дома улиц Адилета, Ынтымака, жилого массива Болашак, все жилые дома улиц Береке, Акеспе, Бесшокы, Инжу, Шалкара, Маната, Айракты, жилого массива Жана коныс.
Избирательный участок №257
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Батыр, все жилые дома микрорайона Хазар, все жилые дома микрорайона Астана.
Избирательный участок №258
Место нахождения: сельский округ Батыр, село Батыр здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области.
Границы: село Батыр, все жилые дома микрорайона Самал, все жилые дома микрорайона Тамшалы.

Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, №701-1320 үйлер.
№220 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтобе ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй массиві, №886-1624 үйлер.
№221 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе ауылы, Балауса көшесі, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылы, Қызылтөбе-2 тұрғын үй массиві, №1625-2034 үйлер, Досан, Асаубарақ, Сүгір, Атагозы, Тобанияз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№222 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Алматы шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Болашақ шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№223 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Баянды ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№224 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, 14 орам, 30.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, Айрақты тұрғын үй массиві, Шапағат көшесінің барлық тұрғын үйлері, №13, 14 орамның барлық тұрғын үйлері.
№225 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Маңғыстау ауылы, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы, №16-119 үйлер, №15 орамның барлық тұрғын үйлері.
№226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві, 740, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Smart Ilim мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Шағала тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Темір су тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Қаламқас тұрғын үй массиві, №1; 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№244 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Қаламқас тұрғын үй массиві, 800, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен ауылы, Тамшалы тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массиві, Жұлдыз, Болашақ, Ғарыш, Наурыз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№245 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұдық ауылдық округі, Басқұдық ауылы, Жаңа Қоныс тұрғын үй алабы, Маната көшесі, 271.
Шекарасы: Басқұдық ауылы, Маржан тұрғын үй массиві, Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші, Салтанат, Бәйтерек, Сарыарқа көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массиві, Әділет, Ынтымақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері, Жаңа қоныс тұрғын үй массиві, Береке, Ақеспе, Бесшоқы, Інжу, Шалқар, Маната, Айрақты көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№257 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Хазар шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Астана шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.
№258 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыр ауылдық округі, Батыр ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Батыр ауылы, Самал шағын ауданының барлық тұрғын үйлері, Тамшалы шағын ауданының барлық тұрғын үйлері.