Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Костаная Костанайской области от 25 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2022 года № 26648. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 19 декабря 2022 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 19.12.2022 № 6 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Костаная.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима города Костаная Костюкова А.А. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Костаная" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Костаная.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная К. Ахметов

Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қаңтарда № 26648 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 19.12.2022 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қостанай қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Қостанай қаласы әкімінің орынбасары А.А. Костюков тағайындалсын және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі К. Ахметов