Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Арғынбек, Байзақов, Байтұрсынов, Ғабит, Жақсылықов, Молдағұлова, Марғұлан, Ноғайбай, Толепбергенов, Ш.Айманова города Зайсан
Решение акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 4 ноября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2022 года № 30452. Утратило силу решением акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 25 января 2023 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 25.01.2023 № 2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 23 сентября 2022 года № 449, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах Арғынбек, Байзақов, Байтұрсынов, Ғабит, Жақсылықов, Молдағұлова, Марғұлан, Ноғайбай, Толепбергенов, Ш.Айманова города Зайсан, в связи с выявлением болезни бруцеллез мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Зайсан А. Дутбаев

Зайсан қаласының Арғынбек, Байзақов, Байтұрсынов, Ғабит, Жақсылықов, Молдағұлова, Марғұлан, Ноғайбай, Толепбергенов, Ш.Айманова көшелерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2022 жылғы 4 қарашадағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қарашада № 30452 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 25.01.2023 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор міндетін атқарушысының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 449 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ұсақ малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Зайсан қаласының Арғынбек, Байзақов, Байтұрсынов, Ғабит, Жақсылықов, Молдағұлова, Марғұлан, Ноғайбай, Толепбергенов, Ш.Айманова көшелерінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Зайсан қаласының әкімі А. Дутбаев