О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 167/21-VI "О порядке оказания социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в виде освобождения от оплаты за проезд на маршрутах городского пассажирского транспорта"
Решение маслихата города Астаны от 3 октября 2023 года № 86/10-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 5 октября 2023 года № 1354-01
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 167/21-VI "О порядке оказания социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в виде освобождения от оплаты за проезд на маршрутах городского пассажирского транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1124) следующее изменение:
преамбулу вышеуказанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, статьей 8 Закона Республики Казахстан "О статусе столицы Республики Казахстан", статьями 10, 11 Закона Республики Казахстан "О ветеранах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов

"Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалақық бағдарлардың жолаушылар көлігінде жол жүреге төлем төлеуден босату түрінде әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 167/21-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 86/10-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 қазанда № 1354-01 болып тіркелді
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының азаматтарының жекелеген санаттарына қалақық бағдарлардың жолаушылар көлігінде жол жүреге төлем төлеуден босату түрінде әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 шілдедегі № 167/21-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1124 тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімінің преамбуласы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10, 11-баптарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Е. Каналимов