Об определении перечня социально значимых сообщений в Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 14 сентября 2023 года № 6-38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 сентября 2023 года № 6030-05
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений в Алматинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений в Алматинской области" от 13 ноября 2018 года № 37-204 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4959).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, строительства, архитектуры и транспортно-логистической инфраструктуры.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алматинского областного маслихата Т. Байедилов
Приложение к решению маслихата Алматинской области от 14 сентября 2023 года № 6-38
Перечень социально значимых сообщений в Алматинской области
Внутрирайонные, внутригородские маршруты:
1. Город Қонаев:
1) № 1 село Арна – автовокзал город Қонаев;
2) № 2 микрорайон "Карлыгаш" – нефтебаза ТОО "Капшагай Ресурс";
3) № 3 садоводческое товарищество "Строитель" – 12 микрорайон;
4) № 4 садоводческое товарищество "Строитель" – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница города Қонаев";
5) № 7 8-10 микрорайон – фильтровальная станция;
6) № 8 2-линия, республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 64192" Министерства обороны Республики Казахстан – микрорайон "Карлыгаш", 3 сектор;
7) село Сарыбулак – автовокзал города Қонаев;
8) село Косқудык – автовокзал города Қонаев;
9) село Заречный – автовокзал города Қонаев.
2. Талгарский район:
1) № 1 городское отделение почтовой связи Талгар-2 – село Байбулак;
2) № 2 государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" – городище Талхиз;
3) № 3 ТОО "Талгар-Спирт" – село Кызыл-Кайрат;
4) № 4 кирпичный завод – городское отделение почтовой связи Талгар-2;
5) № 5 городское отделение почтовой связи Талгар-2 – село Талдыбулак;

Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 6-38 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қыркүйекте № 6030-05 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы "Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" № 37-204 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4959 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, құрылыс, сәулет және көліктік-логистикалық инфрақұрылым мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихатының төрағасы Т. Байедилов
Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 6-38
Алматы облысында әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тізбесі
Ауданішілік, қалаішілік бағыттар:
1. Қонаев қаласы:
1) № 1 Арна ауылы – Қонаев қаласының автовокзалы;
2) № 2 "Қарлығаш" ықшам ауданы – "Қапшағай Ресурс" ЖШС мұнай базасы;
3) № 3 "Строитель" бағбандық қоғамы – 12 ықшам ауданы;
4) № 4 "Строитель" бағбандық қоғамы – "Қонаев қаласының көпсалалы қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны;
5) № 7 8-10 ықшам ауданы – сүзгі станциясы;
6) № 8 2 желі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "64192 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі – "Қарлығаш" ықшам ауданы, 3 сектор;
7) Сарыбұлақ ауылы – Қонаев қаласының автовокзалы;
8) Қосқұдық ауылы – Қонаев қаласының автовокзалы;
9) Заречный ауылы – Қонаев қаласының автовокзалы.
2. Талғар ауданы:
1) № 1 Талғар - 2 қалалық пошта байланысы бөлімшесі – Байбұлақ ауылы;
2) № 2 "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны – Талхиз қалашығы;
3) № 3 "Талгар - Спирт" ЖШС – Қызыл - Қайрат ауылы;
4) № 4 кірпіш зауыты – Талғар - 2 қалалық пошта байланысы бөлімшесі;
5) № 5 Талғар - 2 қалалық пошта байланысы бөлімшесі – Талдыбұлақ ауылы;

6) № 6 ТОО "Талгар-Спирт" – Талгарское форелевое хозяйство;
7) № 7 микрорайон "Арман" – садоводческое общество "Беркут";
8) № 8 село Акдала – село Актас;
9) № 9 село Шымбулак – улица Нурпеисова угол улицы Айвазовского;
10) № 215 город Талгар – село Орман;
11) № 218 город Талгар – село Туганбай – село Нура.
3. Балхашский район:
1) № 1 село Баканас – село Куйган;
2) № 2 село Баканас – село Караой.
4. Карасайский район:
1) № 1 городской маршрут города Каскелен;
2) № 2А городской маршрут города Каскелен;
3) № 3 село Айтей – город Каскелен;
4) № 5 село Жандосов – город Каскелен;
5) № 6 село Турар – рынок "Алтын Орда";
6) № 7 село Батан – рынок "Алтын Орда";
7) № 8 село Кольащы – рынок "Алтын Орда" (через село Кольди, Жалпаксай);
8) № 9 село Исаев – город Каскелен;
9) № 11 село Кольащы – город Каскелен (через село Жибек жолы);
10) № 12 село Кольащы – рынок "Алтын Орда" (через село Жамбыл);
11) № 13 село Жандосов – рынок "Алтын Орда" (через село Долан);
12) № 14 село Турар – город Каскелен (через село Уштерек).
5. Енбекшиказахский район:
1) № 201 село Шелек – город Есик;
2) № 206 внутрипоселковый маршрут села Шелек;
3) город Есик – село Болек;
4) город Есик – село Акжал;
5) город Есик – село Амангельды;
6) город Есик – село Базаргельды;
7) город Есик – село Баяндай;
8) город Есик – село Койшибек;
9) № 106 город Есик – село Байдибек би;
10) № 7 город Есик (центральная мечеть) – село Талдыбулак;
11) № 8 город Есик (рынок Бахтияр) – село Торе;
12) № 3 Исыкские дачи – село Алмалы;
13) № 204 село Шелек – село Корам;
14) № 202 село Шелек – село Асы Сага;
15) № 203 село Шелек – село Актоган;
16) село Шелек – село Каражота;
17) № 208 село Шелек – село Нурлы;
18) № 207 село Шелек – село Майлыбай;
19) село Шелек – село Нура;
20) село Шелек – село Ащыбулак;
21) № 2 село Шелек – село Майский.
6. Жамбылский район:
1) № 1 село Узынагаш – село Ынтымак;
2) № 2 село Жанакурылыс – село Узынагаш;
3) № 3 село Кайназар – село Узынагаш;
4) № 4 село Узынагаш – село Каргалы.
Примечание:
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью.

6) № 6 "Талгар - Спирт" ЖШС – Талғар бахтах шаруашылығы;
7) № 7 "Арман" ықшам ауданы – "Бүркіт" бағбандық қоғамы;
8) № 8 Ақдала ауылы – Ақтас ауылы;
9) № 9 Шымбұлақ ауылы – Нұрпейісов көшесі, Айвазовский көшесінің бұрышы;
10) № 215 Талғар қаласы – Орман ауылы;
11) № 218 Талғар қаласы – Туғанбай ауылы – Нұра ауылы.
3. Балқаш ауданы:
1) № 1 Бақанас ауылы – Құйған ауылы;
2) № 2 Бақанас ауылы – Қараой ауылы.
4. Қарасай ауданы:
1) № 1 Қаскелен қаласының қалалық бағыты;
2) № 2А Қаскелен қаласының қалалық бағыты;
3) № 3 Әйтей ауылы – Қаскелен қаласы;
4) № 5 Жандосов ауылы – Қаскелен қаласы;
5) № 6 Тұрар ауылы – "Алтын Орда" базары;
6) № 7 Батан ауылы – "Алтын Орда" базары;
7) № 8 Көлащы ауылы – "Алтын Орда" базары (Көлді, Жалпақсай ауылдары арқылы);
8) № 9 Исаев ауылы – Қаскелен қаласы;
9) № 11 Көлащы ауылы – Қаскелен қаласы (Жібек жолы ауылы арқылы);
10) № 12 Көлащы ауылы – "Алтын Орда" базары (Жамбыл ауылы арқылы);
11) № 13 Жандосов ауылы – "Алтын Орда" базары (Долан ауылы арқылы);
12) № 14 Тұрар ауылы – Қаскелен қаласы (Үштерек ауылы арқылы).
5. Еңбекшіқазақ ауданы:
1) № 201 Шелек ауылы – Есік қаласы;
2) № 206 Шелек ауылының ауылішілік бағыты;
3) Еcік қаласы – Бөлек ауылы;
4) Еcік қаласы – Ақжал ауылы;
5) Еcік қаласы – Амангелді ауылы;
6) Еcік қаласы – Базаргелді ауылы;
7) Еcік қаласы – Баяндай ауылы;
8) Еcік қаласы – Қойшыбек ауылы;
9) № 106 Еcік қаласы – Бәйдібек би ауылы;
10) № 7 Еcік қаласы (орталық мешіт) – Талдыбұлақ ауылы;
11) № 8 Еcік қаласы (Бахтияр базар) – Төре ауылы;
12) № 3 Есік саяжайлары – Алмалы ауылы;
13) № 204 Шелек ауылы – Қорам ауылы;
14) № 202 Шелек ауылы – Асы Саға ауылы;
15) № 203 Шелек ауылы – Ақтоған ауылы;
16) Шелек ауылы – Қаражота ауылы;
17) № 208 Шелек ауылы – Нұрлы ауылы;
18) № 207 Шелек ауылы – Майлыбай ауылы;
19) Шелек ауылы – Нұра ауылы;
20) Шелек ауылы – Ащыбұлак ауылы;
21) № 2 Шелек ауылы – Майский ауылы.
6. Жамбыл ауданы:
1) № 1 Ұзынағаш ауылы – Ынтымақ ауылы;
2) № 2 Жанақұрылыс ауылы – Ұзынағаш ауылы;
3) № 3 Қайназар ауылы – Ұзынағаш ауылы;
4) № 4 Ұзынағаш ауылы – Қарғалы ауылы.
Ескертпе:
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.