Об определении перечня социально значимых сообщений области Жетісу
Решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-31. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 21 июня 2023 года № 43-19
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений области Жетісу согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева
Приложение к решению от 20 июня 2023 года № 4-31
Перечень социально значимых сообщений области Жетісу
1. Город Текели:
1) № 6 кольцо – ТОО "Текелийский энергокомплекс" – улица Конаева – Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва города Текели" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта области Жетісу";
2) № 3 кольцо – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели" – государственное коммунальное казенное предприятие "Городской Дом культуры акима города Текели" – центральный рынок.
2. Каратальский район:
1) № 1 село Бастобе, улица Юна – город Уштобе, улица Нурмухамбетова;
2) № 2 город Уштобе, улица Мартынова – город Уштобе, улица Нурмухамбетова.
3. Город Талдыкорган:
1) № 3 микрорайон "Самал" – дачи "Красный камень";
2) № 5 микрорайон "Самал" – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган" государственного учреждения "Управления здравоохранения области Жетісу" (далее – больница города Талдыкорган) – улица Семашко Н.;
3) № 12 микрорайон "Коктем" (7) – больница города Талдыкорган – улица Семашко Н.;
4) № 226 арбат – село Мойнак;
5) № 23 микрорайон "Самал" – дачи "Уйтас";
6) № 25 микрорайон "Самал" – село Еркин;
7) № 14 рынок "Шаган" – дачи "Каратал";
8) № 31 торговый дом "Городской универсальный магазин" – улица Алимжанова А.;
9) № 228 арбат – село Енбек;
10) № 8 микрорайон "Самал" – микрорайон "Восточный", улица Шанышева С.;
11) № 33 микрорайон "Самал" – микрорайоны "Болашак" (6), "Коктем" (7) – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" государственного учреждения "Управление здравоохранения области Жетісу";

Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 21 маусымда № 43-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, сондай-ақ "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева
2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 Шешіміне қосымша
Жетісу облысының әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тізбесі
1. Текелі қаласы:
1) № 6 шеңбер – "Текелийский энергокомплекс" ЖШС – Қонаев көшесі – "Жетісу облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Текелі қаласының олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) № 3 шеңбер – "Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектеп мектепке дейінгі ықшам орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – "Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны – орталық базар.
2. Қаратал ауданы:
1) № 1 Бастөбе ауылы, Юн көшесі – Үштөбе қаласы, Нұрмұхамбетов көшесі;
2) № 2 Үштөбе қаласы, Мартынов көшесі – Үштөбе қаласы, Нұрмұхамбетов көшесі.
3. Талдықорған қаласы:
1) № 3 "Самал" шағын ауданы – "Қызыл тас" саяжайлары;
2) № 5 "Самал" шағын ауданы – "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қаласындағы облыстық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (бұдан әрі – Талдықорған қаласының ауруханасы) – Н. Семашко көшесі;
3) № 12 "Көктем" (7) шағын ауданы – Талдықорған қаласының ауруханасы – Н. Семашко көшесі;
4) № 226 арбат – Мойнақ ауылы;
5) № 23 "Самал" шағын ауданы – "Уйтас" саяжайлары;
6) № 25 "Самал" шағын ауданы – Еркін ауылы;
7) № 14 "Шаған" базары – "Қаратал" саяжайлары;
8) № 31 "Қалалық әмбебап дүкені" сауда үйі – Ә. Әлімжанов көшесі;
9) № 228 арбат – Еңбек ауылы;
10) № 8 "Самал" шағын ауданы – "Шығыс" шағын ауданы, С. Шанышев көшесі;
11) № 33 "Самал" шағын ауданы – "Болашақ" (6), "Көктем" (7) шағын аудандары – "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;

12) № 1, 1а микрорайон "Самал" – дачи "Красный камень";
13) № 10 микрорайон "Самал" – жилой район "Коктал";
14) № 2 рынок "Карагаш" – дачи "Ащибулак";
15) № 4, 4а село Отенай – № 19 лицей;
16) № 7, 7а автовокзал – 1 отделение;
17) № 13 микрорайон "Восточный" – 3 отделение;
18) № 18 дачи "Красный камень" – Лесное хозяйство;
19) № 20 микрорайон "Самал" – дачи "Сарыбулак" (сезонный);
20) № 227 арбат – 3 отделение;
21) № 24 микрорайон "Самал" – торговый центр "Оптмаркет";
22) № 16 гастроном "Рахат" – дачи "Уйтас", "Коктем".
4. Алакольский район:
1) ауыл Кабанбай – село Ушбулак;
2) ауыл Кабанбай – село Лепсы;
3) ауыл Кабанбай – село Жыланды – село Шынжылы;
4) город Ушарал – село Акши – село Коктума.
5. Ескельдинский район:
1) № 1 сельский маршрут села Карабулак.

12) № 1, 1а "Самал" шағын ауданы – "Қызыл тас" саяжайлары;
13) № 10 "Самал" шағын ауданы – "Көктал" тұрғын ауданы;
14) № 2 "Қарағаш" базары – "Ащыбұлақ" саяжайлары;
15) № 4, 4а Өтенай ауылы – № 19 лицей;
16) № 7, 7а автовокзал – 1 бөлімше;
17) № 13 "Шығыс" шағын ауданы – 3 бөлімше;
18) № 18 "Қызыл тас" саяжайлары – Орман шаруашылығы;
19) № 20 "Самал" шағын ауданы – "Сарыбұлақ" саяжайлары (маусымдық);
20) № 227 арбат – 3 бөлімше;
21) № 24 "Самал" шағын ауданы – "Оптмаркет" сауда орталығы;
22) № 16 "Рахат" гастрономы – "Уйтас", "Көктем" саяжайлары.
4. Алакөл ауданы:
1) Қабанбай ауылы – Үшбұлақ ауылы;
2) Қабанбай ауылы – Лепсі ауылы;
3) Қабанбай ауылы – Жыланды ауылы – Шынжылы ауылы;
4) Үшарал қаласы – Ақши ауылы – Көктұма ауылы.
5. Ескелді ауданы:
1) № 1 Қарабұлақ ауылының ауылдық маршруты.