Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Лисаковска
Решение маслихата Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 106. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 10 января 2024 года № 10130-10
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:

Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 106 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қаңтарда № 10130-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Лисаковска согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата Костанайской области "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки города Лисаковска" от 10 июня 2011 года № 390 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3764);

1. Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қостанай облыстық мәслихатының "Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2011 жылғы 10 маусымдағы № 390 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3764 болып тіркелген);

2) решение маслихата Костанайской области "О внесении изменений в решение маслихата от 10 июня 2011 года № 390 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ зон земель города Лисаковска" от 15 марта 2017 года № 131 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7011).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение к
решению маслихата

2) Қостанай мәслихатының "Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2011 жылғы 10 маусымдағы № 390 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 15 наурыздағы № 131 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7011 болып тіркелген).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Мәслихаттың

от 27 декабря 2023 года
№ 106
Границы оценочных зон города Лисаковска
Номер оценочной зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
1
Земельно-кадастровый квартал 001 микрорайоны: 1-7, 8, 11, 19, 20 промышленная коммунальная зона
Земельно-кадастровый квартал 990
гаражные общества: "Тулпар", "Заря", "Планета", "Восход", "Рассвет", "Гаражный кооператив № 1"
2,0
2
2
Земельно-кадастровый квартал 005 промышленная зона, земли сельскохозяйственного использования, земли запаса, лесного фонда, водного фонда
Земельно-кадастровый квартал 025 земли железнодорожного транспорта
Земельно-кадастровый квартал 026 земли автотранспорта, водохозяйственных объектов, линий электропередач
1,9
3
3
Земельно-кадастровый квартал 002 микрорайоны: 9-10, 12-18, 21-25
Земельно-кадастровые кварталы 003-004 поселок Октябрьский
Земельно-кадастровый квартал 990 гаражные общества: "Старт", "Юпитер", "Урал", "Союз"
1,8
4
4

2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 106 шешіміне
қосымша
Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекаралары
Бағалау аймағының нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1
2
3
4
1
1
Жер-кадастрлық квартал 001 шағын аудандар: 1-7, 8, 11, 19, 20, өнеркәсіптік коммуналдық аймақ
Жер-кадастрлық квартал 990 гараж қоғамдары: "Тулпар", "Заря", "Планета", "Восход", "Рассвет", "Гаражный кооператив № 1"
2,0
2
2
Жер-кадастрлық квартал 005 өнеркәсіптік аймақ, ауыл шаруашылығына пайдаланылатын жерлер, қордағы жерлер, орман қоры, су қоры
Жер-кадастрлық квартал 025 теміржол көлігі жерлері
Жер-кадастрлық квартал 026 автокөлік, су шаруашылығы объектілерінің, электр беру желілерінің жерлері
1,9
3
3
Жер-кадастрлық квартал 002 шағын аудандар: 9-10, 12-18, 21-25
Жер-кадастрлық кварталдар 003-004 Октябрьский кенті
Жер-кадастрлық квартал 990 гараж қоғамдары: "Старт", "Юпитер", "Урал", "Союз"
1,8
4
4

Земельно-кадастровые кварталы 006-011 садово-огородное товарищество "Урожайное-I"
Земельно-кадастровые кварталы 012-018 садово-огородное товарищество "Урожайное-II"
Земельно-кадастровые кварталы 019-020 садово-огородное товарищество "Химик"
Земельно-кадастровые кварталы 021-022 садово-огородное товарищество "Боксит"
Земельно-кадастровые кварталы 023-024 садово-огородное товарищество "Дастархан"
1,1

Жер-кадастрлық кварталдар 006-011 "Урожайное-I" бау-бақша серіктестігі
Жер-кадастрлық кварталдар 012-018 "Урожайное-II" бау-бақша серіктестігі
Жер-кадастрлық кварталдар 019-020 "Химик" бау-бақша серіктестігі
Жер-кадастрлық кварталдар 021-022 "Боксит" бау-бақша серіктестігі
Жер-кадастрлық кварталдар 023-024 "Дастархан" бау-бақша серіктестігі
1,1