О внесении изменения и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 15 мая 2020 года № 71/315 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 14 апреля 2023 года № 2/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 апреля 2023 года № 7323. Утратило силу решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 9/103
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2023 № 9/103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Павлодарского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района" от 15 мая 2020 года № 71/315 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6847) следующие изменение и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Павлодарского района, утвержденных указанным решением:
в пункте 6 подпункт 13) на русском языке изложить в новой редакции:
"граждане, признанные в судебном либо ином установленном Законом Республики Казахстан "О реабилитации жертв массовых политических репрессий" порядке жертвами политических репрессий или пострадавшими от политических репрессий;";
в пункте 6 подпункт 12) дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"лица, страдающие сахарным диабетом I типа;";
в пункте 7 подпункт 2) дополнить абзацами двенадцать, тринадцать следующего содержания:
"для категории, указанной в абзаце седьмом подпункта 12) пункта 6 в размере 10 (десять) МРП на основании заявления с приложением документа, указанного в подпункте 1) пункта 13 Типовых Правил и справки из коммунального государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника Павлодарского района" управления здравоохранения акимата Павлодарской области, подтверждающей данное заболевание;";
для категории, указанной в абзаце втором подпункта 8) пункта 6 на сопровождение законным представителем на санаторно - курортное лечение в размере 20 (двадцать) МРП в качестве возмещения стоимости санаторно -курортного лечения на основании заявления с приложением документа, указанного в подпункте 1) пункта 13 Типовых правил, квитанций, подтверждающих расходы за проживание, проездных билетов до пункта назначения и обратно к месту проживания;".

Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 71/315 шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 2/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 7323 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 9/103 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 21.11.2023 № 9/103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Павлодар ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 15 мамырдағы № 71/315 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6847 болып тіркелді) келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың кағидаларында:
6-тармақтағы 13) тармақша орыс тілінде жаңа редакцияда жазылсын:
"сотпен немесе Қазақстан Республикасының "Жаппай саяси қуғын-сүргіндер құрбандарын ақтау туралы" Заңымен белгіленген тәртіппен саяси қуғын-сүргіндер құрбаны немесе саяси қуғын-сүргіндерден зардап шеккен деп танылған азаматтар;";
6-тармақтағы 12) тармақша мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"I типті қант диабеті ауруымен ауыратын адамдар;";
7-тармақтағы 2) тармақша мынадай мазмұндағы он екінші, он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"Үлгілік қағидалардың 13-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжатты және Павлодар облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар ауданының емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнынан аталған ауруды растайтын анықтаманы қоса бере отырып, өтініш негізінде 10 (он) АЕК мөлшерінде 6-тармақтың 12) тармақшасының жетінші абзацында көрсетілген санат үшін;";
"Үлгілік қағидалардың 13-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжатты, тұру шығыстарын растайтын түбіртектерді, межелі пунктке дейінгі және тұрғылықты жеріне кері қарай жол жүру билеттерін қоса бере отырып, өтініш негізінде санаторлық - курорттық емделудің құнын өтеу ретінде санаторлық - курорттық емделуге заңды өкілдің еріп жүруіне 20 (жиырма) АЕК мөлшерінде 6-тармақтың 8) тармақшасының екінші абзацында көрсетілген санат үшін;".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шугаев