Об изменении и установлении границ города Жаркент и сельских округов Панфиловского района
Совместные постановление акимата области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 44 и решение маслихата области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 14-85. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 16 февраля 2024 года № 139-19
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы города Жаркент и сельских округов Панфиловского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева
Приложение к совместному постановлению и решению Акимат области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 44 и Маслихат области Жетісу от 14 февраля 2024 года № 14-85
Изменение и установление границ города Жаркент и сельских округов Панфиловского района
1. Изменить границу города Жаркент Панфиловского района области Жетісу путем уменьшения на 3 402,05 гектаров от общей площади 11 388,5 гектаров и установить границу общей площадью 7 986,45 гектаров.
2. Изменить границу Бирликсого сельского округа Панфиловского района области Жетісу путем присоединения 5 388,36 гектаров к общей площади 22 922,64 гектаров и установить границу общей площадью 28 311 гектаров.
3. Изменить границу Талдынского сельского округа Панфиловского района области Жетісу путем уменьшения на 410,46 гектаров от общей площади 42 178,46 гектаров и установить границу общей площадью 41 768 гектаров.
4. Изменить границу Улкеншыганского сельского округа Панфиловского района области Жетісу путем присоединения 1 537 гектаров к общей площади 11 967 гектаров и установить границу общей площадью 13 504 гектаров.
5. Изменить границу Чулакайского сельского округа Панфиловского района области Жетісу путем присоединения 2 401 гектаров к общей площади 12 143 гектаров и установить границу общей площадью 14 544 гектаров.

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту және белгілеу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 44 бірлескен қаулысы және Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 14-85 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 16 ақпанда № 139-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 27-баптарына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің шекаралары өзгертіліп, белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева
Жетісу облысының әкімдігі 2024 жылғы 14 ақпандағы № 44 мен Жетісу облыстық мәслихаты 2024 жылғы 14 ақпандағы № 14-85 Бірлескен қаулысы мен шешіміне қосымша
Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту және белгілеу
1. Жетісу облысы Панфилов ауданы Жаркент қаласының шекарасы жалпы ауданы 11 388,5 гектардан 3 402,05 гектарға азаюы жолымен өзгертіліп, шекарасы жалпы ауданы 7986,45 гектар болып белгіленсін.
2. Жетісу облысы Панфилов ауданы Бірлік ауылдық округінің шекарасы жалпы ауданы 22 922,64 гектарға 5 388,36 гектар қосылуы жолымен өзгертіліп, шекарасы жалпы ауданы 28 311 гектар болып белгіленсін.
3. Жетісу облысы Панфилов ауданы Талды ауылдық округінің шекарасы жалпы ауданы 42 178,46 гектардан 410,46 гектарға азаюы жолымен өзгертіліп, шекарасы жалпы ауданы 41 768 гектар болып белгіленсін.
4. Жетісу облысы Панфилов ауданы Үлкеншыған ауылдық округінің шекарасы жалпы ауданы 11 967 гектарға 1 537 гектар қосылуы жолымен өзгертіліп, шекарасы жалпы ауданы 13 504 гектар болып белгіленсін.
5. Жетісу облысы Панфилов ауданы Шолақай ауылдық округінің шекарасы жалпы ауданы 12 143 гектарға 2 401 гектар қосылуы жолымен өзгертіліп, шекарасы жалпы ауданы 14 544 гектар болып белгіленсін.