О внесении изменений и дополнений в Положение "О порядке государственной регистрации юридических лиц", утвержденное приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 6 февраля 1998г. № 129
Приказ Министерства юстиции Республики Казахстан от 24 июня 1998 г. N 74. Зарегистрирован в Министерстве юстиции РК 26.06. 1998 г. за N 87. Утратил силу - приказом Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции РК от 15 января 1999 г. N 3 ~V990667
Во исполнение Законов Республики Казахстан от 2 марта 1998 г. Z980211_ "О внесении изменений и дополнений в Гражданский Кодекс Республики Казахстан (общая часть)" и от 30 апреля 1998 г. Z980220_ "О товариществах с ограниченной и дополнительной ответственностью", постановления Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 г. N 246 P980246_ "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности" приказываю:
внести следующие изменения и дополнения в Положение V980478_ "О порядке государственной регистрации юридических лиц", утвержденное приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 6 февраля 1998 г. № 129:
1) название Положения изложить в следующей редакции: "Правила государственной регистрации юридических лиц";
2) по тексту Правил слова "государственный регистр юридических лиц" заменить словами "единый государственный регистр юридических лиц";
3) в пункте 7:
в абзацах втором, третьем и шестом слова "на 20 октября 1997 г." заменить словами "на 15 июня 1998 года";
дополнить абзацами пятнадцатым и семнадцатым следующего содержания:
"Закона Республики Казахстан от 30 апреля 1998 г. "О товариществах с ограниченной и дополнительной ответственностью";
"постановления Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 г. № 246 "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности";
4) пункт 10 дополнить абзацами следующего содержания:
"Юридическое лицо подлежит регистрации в следующих случаях реорганизации:
- при преобразовании юридическое лицо изменяет свой вид (организационно-правовую форму), при этом в регистрирующий орган представляется передаточный акт. Прекратившая свою деятельность (преобразованная) организация подлежит исключению из единого государственного регистра юридических лиц, о чем указывается в приказе о государственной регистрации вновь созданного юридического лица. При этом подлежат изъятию подлинники учредительных документов и свидетельств о государственной регистрации (перерегистрации) прекратившего свою деятельность юридического лица;
- при слиянии происходит прекращение деятельности двух и более юридических лиц, на базе которых создается одно юридическое лицо, подлежащее регистрации. Права и обязанности каждого из прекративших свою деятельность юридических лиц переходят к вновь возникшему юридическому лицу в соответствии с передаточным актом. При осуществлении регистрации вновь созданного юридического лица орган юстиции исключает из единого государственного регистра юридических лиц, прекративших свою деятельность организаций, о чем указывается одновременно в приказе о государственной регистрации образованного юридического лица. При этом подлежат изъятию подлинники учредительных документов и свидетельств о государственной регистрации (перерегистрации) прекративших свою деятельность юридических лиц;
- при разделении происходит прекращение одного юридического лица, на базе которого создаются два и более юридических лица. Вновь созданные юридические лица должны пройти государственную регистрацию в органах юстиции. Права и обязанности юридического лица, подлежащего разделению, переходят к вновь возникшим юридическим лицам в соответствии с разделительным балансом. Прекратившая свою деятельность организация подлежит исключению из единого государственного регистра юридических лиц, о чем указывается одновременно в приказах о государственной регистрации вновь созданных юридических лиц. Подлинники учредительных документов и свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) прекратившего свою деятельность юридического лица сдаются в регистрирующий орган;
- при выделении, когда из состава одного юридического лица выделяются одно и более юридических лиц, выделившиеся юридические лица подлежат регистрации. Права и обязанности реорганизованного юридического лица переходят к каждому из них в соответствии с разделительным балансом";

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 6 ақпандағы N 129 ~V980478 бұйрығымен бекітілген "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу тәртібі" туралы Ережеге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Бұйрық 1998 жылғы маусым N 74 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 26 маусымда тіркелді. Тіркеу N 87. 1999 жылы 20 қаңтардан күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 1999.01.15. N 3 ~V990667 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (жалпы бөлім) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Z980211_ 1998 жылғы 2 наурыздағы және "Қазақстан Республикасының жауапкершілігі шектеулі және қосымша жауапкершілігі бар серіктестіктер туралы" Z980220_ 1998 жылғы 30 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Ақпараттық алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттік меншік бойынша деректердің ақпараттық базасын жүргізу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246 P980246_ Қаулысын орындау мақсатында бұйырамын:
Қазақстан Республикасы әділет министрінің 1998 жылғы 6 сәуірдегі N 129 V980478_ бұйрығымен бекітілген "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу тәртібі туралы" Ережеге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Ереженің атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу қағидасы";
2) Қағиданың мәтіні бойынша "заңды тұлғалардың мемлекеттік тіркелімі" деген сөздер "заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркелімі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 7-тармақта:
екінші, үшінші және алтыншы абзацтарындағы "1997 жылдың 20 қазанына" деген сөздер "1998 жылдың 15 маусымына" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бесінші және он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"Жауапкершілігі шектеулі және қосымша жауапкершілігі бар серіктестіктер туралы 1998 жылғы 30 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы";
"Ақпараттық алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттік меншік бойынша деректердің ақпараттық базасын жүргізу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246 Қаулысы";
4) 10 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Заңды қайта ұйымдастыруда мынадай жағдайларында тіркелуге жатады:
- қайта ұйымдастырылған кезде заңды тұлға өзінің түрін (ұйымдық-құқықтық нысанын) өзгертеді, бұл ретте тіркеуші органға тапсыру актісін табыс етіледі. Өз қызметін тоқтатқан (қайта ұйымдастырылған) ұйым заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркелімінен шығарылып тасталуы тиіс, бұл жөнінде қайта құрылған заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы бұйрықта көрсетіледі. Бұл жағдайда құрылтайшылық құжаттардың түпнұсқалары және өз қызметін доғарған заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік алынуы тиіс;
- қосылған кезде екі және одан артық заңды тұлғалардың қызметі доғарылады, олардың негізінде тіркелуге жататын бір заңды тұлға құрылады. Өз қызметін доғарған заңды тұлғалардың әрқайсысының құқықтары мен міндеттері тапсыру актісіне сәйкес жаңадан пайда болған заңды тұлғаға көшеді. Қайта құрылған заңды тұлғаны тіркеуді жүзеге асырған кезде әділет органы өз қызметін доғарған ұйымдарды заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркелімінен шығарып тастайды, бұл жөнінде құрылған заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы бұйрықта көрсетіледі. Бұл жағдайда құрылтайшылық құжаттардың түпнұсқалары және өз қызметін доғарған заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік алынуы тиіс;
- бөлінген кезде заңды тұлғаның қызметі тоқтайды, оның негізінде екі және одан артық заңды тұлға құрылады. Жаңадан құрылған заңды тұлғалар әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өтуі тиіс. Бөлінуге жататын заңды тұлғаның құқықтары мен міндеттері бөлінетін балансқа сәйкес жаңадан пайда болған заңды тұлғаларға көшеді. Өз қызметін доғарған ұйымдар заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркелімінен шығарылуы тиіс, бұл жөнінде бір мезгілде жаңадан құрылған заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу туралы бұйрықта көрсетіледі. Құрылтайшылық құжаттардың түпнұсқалары және өз қызметін доғарған заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік тіркеуші органға тапсырылады;
- бөлініп шыққан кезде бір заңды тұлғаның құрамынан бір және одан артық заңды тұлғалар бөлініп шыққан жағдайда бөлініп шыққан заңды тұлғалар тіркелуі тиіс. Қайта құрылған заңды тұлғаның құқықтары мен міндеттері бөлінетін балансқа сәйкес олардың әрқайсысына көшеді";

5) абзац второй пункта 11.1, абзац второй части первой пункта 12.1 и абзац второй части первой пункта 18.1 дополнить предложением следующего содержания: "Государственные предприятия и учреждения, хозяйственные товарищества с долевым участием государства представляют заявление с отметкой уполномоченного органа, осуществляющего функции держателя Реестра государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства (далее - реестродержатель)";
6) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"Регистрирующий орган обязан:
- ежемесячно направлять в Агентство перечень зарегистрированных, перерегистрированных и ликвидированных юридических лиц по модемной связи, включающих форму единого государственного регистра юридических лиц, а при необходимости - на бумажных, электронных носителях (дискетах);
- в течение 10 дней известить органы статистики и реестродержателя о произведенной государственной регистрации юридического лица (см. приложение № 6а)";
7) в пункте 17:
абзацы третий, четвертый и пятый части третьей исключить;
часть шестую после слова "статистики" дополнить словами "и реестродержателя" согласно установленной форме (см. приложение № 6а );
8) в пункте 18.2 третье предложение исключить;
9) абзац девятый пункта 18.3 изложить в следующей редакции:
"уведомить в течение 10 дней органы государственной статистики о произведенной государственной перерегистрации юридического лица (см. приложение № 14) и реестродержателя (см. приложение № 6а)";
10) абзац второй пункта 22.1 после слова "форме" дополнить словами "(для государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства заявление с отметкой реестродержателя)";
11) пункт 22.2 дополнить частью следующего содержания:
"Известить в течение 10 дней реестродержателя о произведенной регистрации изменений и дополнений в учредительные документы государственного предприятия и учреждения, хозяйственного товарищества с долевым участием государства" (см. приложение № 6а)";
12) часть третью пункта 22.3 после слова "статистики" дополнить словами "и реестродержателя (в отношении государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства)";
13) в пункте 28.1 второе предложение исключить;
14) пункт 28.2 дополнить абзацами вторым, шестым и десятым следующего содержания:
"- заявление о регистрации ликвидации в произвольной форме, для государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства - заявление с отметкой реестродержателя;
- справку налогового органа об отсутствии задолженности перед бюджетом;
- печать юридического лица";

5) 11.1-тармақтың екінші абзацы, 12.1-тармақтың 1-бөлігінің екінші абзацы және 18.1-тармақтан бөлігінің екінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Мемлекеттің үлесті қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар және мекемелер, шаруашылық серіктестіктері мемлекеттің үлесті қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар және мекемелер, шаруашылық серіктестіктерінің тізілімін ұстаушының (бұдан әрі - тізілім ұстаушы) функцияларын жүзеге асыратын уәкілді органның белгісі соғылған өтінішті табыс етеді";
6) 13-тармақ мына редакцияда жазылсын:
- Тіркеуші орган: заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркеуге алудың нысан қосып, тіркелген, қайта тіркелген және таратылған заңды тұлғалардың тізбегін ай сайын модемдік байланыс бойынша, ал қажет болған жағдайда-қағазға бастырып немесе дискет түрінде Агенттікке жіберуге міндетті;
"10 күн ішінде заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеудің жүргізілгені туралы статистика органдарына және тізілім ұстаушыға хабарлайды (N 6а қосымшаны қараңыз)";
7) 17-тармақта:
үшінші, төртінші абзацтар және 3-бөліктің бесінші абзацы алып тасталсын;
6-бөлік "статистиканың" деген сөзден кейін белгіленген нысанға сәйкес және "тізім ұстаушыны" деген сөздермен толықтырылсын;
8) 18.2-тармақта үшінші сөйлем алынып тасталсын;
9) 18.3-тармақтың тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"заңды тұлғаның мемлекеттік қайта тіркеуге алынғаны туралы мемлекеттік статистика органына (N 14 қосымшаны қараңыз) және тізілім ұстаушыға (N 6а қосымшасын қараңыз) 10 күн ішінде жазбаша хабарласын";
10) 22.1-тармақтың екінші абзацы "нысаны" деген сөзден кейін "(мемлекеттің үлестік қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар, мекемелер және серіктестіктер үшін тізілім ұстаушының белгісі соғылған өтініш)" деген сөздермен толықтырылсын;
11) 22.2-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
"Мемлекеттің үлесті қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындардың және мекемелердің, шаруашылық серіктестіктердің құрылтайшы құжаттарына енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды тіркеу туралы тізілім ұстаушыға 10 күн ішінде хабарласын" (N 6а қосымшаны қараңыз)";
12) 22.3-тармақтың алтыншы абзацы "статистика" деген сөзден кейін "және тізілім ұстаушы (мемлекеттің үлестік қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар және мекемелер, шаруашылық серіктестері жөнінде)" деген сөздермен толықтырылсын;
13) 28.1-тармақта екінші сөйлем алынып тасталсын;
14) 28.2-тармақ мынадай мазмұндағы екінші, алтыншы және оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"- таратуды тіркеу туралы еркін нысандағы өтініш, мемлекеттің үлестік қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар және мекемелер, шаруашылық серіктестіктері үшін тізілім ұстаушының белгісі соғылған өтініш;
- бюджет алдында берешегі жоқ екендігі туралы салық органының анықтамасы;
- заңды тұлғаның мөрі";

15) в пункте 28.3:
часть первую дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"- уничтожить печать юридического лица и составить об этом акт";
абзац седьмой части первой после слова "статистики" дополнить словами "и реестродержателя (в отношении государственных предприятий и учреждений, хозяйственных товариществ с долевым участием государства)";
16) пункт 33 дополнить частью второй следующего содержания:
"При отказе в регистрации юридического лица с долевым участием государства регистрирующий орган в течение 10 дней извещает реестродержателя об отказе";
17) В приложениях к указанному Положению:
во всех приложениях слова "к Положению "О порядке государственной регистрации юридических лиц" заменить словами "к Правилам государственной регистрации юридических лиц";
приложение № 1 изложить в следующей редакции:
Приложение № 1
к Правилам государственной регистрации юридических лиц
_________________________________
Наименование органа,
осуществляющего
__________________________________
регистрацию юридического лица
Заявление о государственной регистрации
юридического лица
___________________________________________________________________________
_
Ф.И.О. учредителя либо его представителя
Представляет на регистрацию
________________________________________________
наименование юридического лица
___________________________________________________________________________
образованного _____________________________________________________________
решение (протокол собрания) об образовании
___________________________________________________________________________
юридического лица и утверждении его устава
Первый руководитель юридического лица
______________________________________
___________________________________________________________________________
_
Ф.И.О.
Основные виды деятельности (нужное подчеркнуть): инвестиционная,
банковская
(банковские операции), страховая, биржевая, профессиональная деятельность
на рынке ценных бумаг, прочие :
____________________________________________
___________________________________________________________________________
_
Организационно-правовая форма юридического лица
____________________________
___________________________________________________________________________
_
Вид собственности
__________________________________________________________
Местонахождение (адрес) юридического лица
__________________________________
___________________________________________________________________________
_
Уставный капитал
___________________________________________________________
Участие иностранных инвесторов (да,
нет)____________________________________
Действует на основании Типового устава (да, нет)
___________________________
К заявлению прилагаются:  1.
2.
3.
Заявитель ________________                    "_____" ___________19    г.
подпись
Примечание: Для ТОО и ТДО, осуществляющих свою деятельность на
основании Типового устава, в заявлении указывается перечень участников с
указанием их наименования, местонахождения, банковских реквизитов (если
учредителем является юридическое лицо) или имени, места жительства и
данных
документа, удостоверяющего личность (если учредителем является физическое
лицо). В данном случае заявление подлежит нотариальному удостоверению.";
в приложении № 2:

15) 28.3-тармақта:
1 бөлік мынадай мазмұндағы 6 абзацпен толықтырылсын:
"- заңды тұлғаның мөрін жою және осы туралы акті жасау";
1 бөлікте жетінші абзац "статистика" деген сөзден кейін және тізілім ұстаушы (мемлекеттің үлестік қатысуы бар мемлекеттік кәсіпорындар және мекемелер, шаруашылық серіктестіктері жөнінде)" деген сөздермен толықтырылсын;
16) 33-тармақ мынадай мазмұндағы 2-бөлікпен толықтырылсын:
"Мемлекеттің үлестік қатысуы бар заңды тұлғаны тіркеуден бас тартқан жағдайда тіркеуші орган бас тарту жөнінде тізілім ұстаушыны 10 күн ішінде хабардар етеді";
17) аталған Ережеге қосымшада:
барлық қосымшалардағы "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу тәртібі туралы ережеге" деген сөздер "заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеудің қағидасына" деген сөздермен ауыстырылсын;
N 1 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу қағидасына N 1-қосымша
_____________________________
Заңды тұлғаларды тіркеуді
______________________________
жүзеге асыратын органның атауы
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАЛАРДЫ МЕМЛЕКЕТТІК ТІРКЕУ ТУРАЛЫ
ӨТІНІШ
_____________________________________________________________________
құрылтайшының немесе оның өкілінің тегі, аты-жөні
_____________________________________________________________________
заңды тұлғалардың құрылғандығы және оның жарғысының бекітілгендігі
_____________________________________________________________құрылған
туралы шешім (жиналыс хаттамасы)
_____________________________________________________________________
____________________________________________________ тіркеуге ұсынады
Заңды тұлғаның бірінші басшысы (жоғарғы лауазымды тұлға) ____________
_____________________________________________________________________
тегі, аты-жөні
Қызметтің негізгі түрлері (керегін сызу керек): инвестициялық, банктік
(банктік операциялар), сақтандыру, биржалық, бағалы қағаздар
рыногындағы кәсіби қызмет, басқалар: ________________________________
_____________________________________________________________________
Заңды тұлғаның ұйымдастыру-құқықтық нысаны __________________________
_____________________________________________________________________
Меншік түрі _________________________________________________________
Заңды тұлғаның орналасқан жері (мекен-жайы) _________________________
_____________________________________________________________________
Жарғылық қор ________________________________________________________
Шетел инвесторларының қатысуы (ия, жоқ) _____________________________
Үлгілік жарғының негізінде әрекет етеді (ия, жоқ) ___________________
Өтінішке қоса беріледі: 1.
2.
3.
Өтініш беруші __________________         199__жылғы "____" __________
қолы
Ескерту: Өзінің қызметін Үлгілік жарғы негізінде жүзеге асыратын ЖШС
және ҚЖС үшін өтініште олардың атауы, орналасқан жері, банктік
реквизиттері (егер құрылтайшы заңды тұлға болып табылса) немесе атауы,
тұрғылықты жері және жеке басын куәландыратын құжатының мәліметтері
(егер құрылтайшы жеке тұлға болып табылса) көрсетілген қатысушылардың
тізімі көрсетіледі.
N 2 - қосымшада:

в пункте 1.1.1. абзац пятый исключить;
в пункте 1.2.3. абзацы четвертый и пятый исключить;
в пункте 1.2.4. абзацы четвертый и пятый исключить;
в пункте 1.2.5. абзац пятый исключить;
в пункте 2.10:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"- устав, удостоверенный в нотариальном порядке (если товарищество не
действует на основании Типового устава)";
абзац шестой исключить;
в пункте 2.11:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"- устав, удостоверенный в нотариальном порядке (если товарищество не
действует на основании Типового устава)";
абзац шестой исключить;
в пункте 2.12 абзац четвертый исключить.
Правила государственной регистрации юридических лиц дополнить
приложением 6а следующего содержания:
Приложение № 6а
к Правилам государственной регистрации юридических
лиц
Извещение
___________________________________________________________________________
_
(наименование регистрирующего органа)
уведомляет о
_______________________________________________________________
(регистрации, перерегистрации, внесении изменений и дополнений
__________________________________________________________________________*
в учредительные документы)
на основании  заявления № __________________от "____"___________19   г.
(порядковый номер заявления (см. на штампе)
Полное наименование
________________________________________________________
___________________________________________________________________________
_
Сокращенное наименование
___________________________________________________
Регистрационный номер
______________________________________________________
Дата государственной регистрации
___________________________________________
Организационно-правовая форма
______________________________________________
Первый руководитель
________________________________________________________
___________________________________________________________________________
_
Ф.И.О.
Главный бухгалтер
__________________________________________________________
Ф.И.О.
Местонахождение юридического лица:
Индекс ________________ Область ___________________________________________
Город ____________________ Улица _________________________Дом № ___________
_______________телефон _____________________________Факс __________________
Уставный капитал по состоянию на " ______" _____________19   г.
составляет:
___________________________________________________________________________
______________________                                 _________________
Руководитель регистрирующего органа                       подпись
Примечание. Указывается вид записи, дата и основание перерегистрации, изменение местонахождения, размера уставного капитала (размера гос.доли), при переименовании указывается прежнее наименование.
Приложение № 20 изложить в следующей редакции:
Приложение № 20
к Правилам государственной регистрации юридических
лиц
____________________________
(Реестродержатель)
____________________________
____________________________
(органы   статистики)
Извещение о прекращении
юридического лица
Сведения о
_________________________________________________________________
наименование юридического лица
___________________________________________________________________________
_
зарегистрированном за
№_____________________________________________________
с присвоенным кодом
ОКПО____________________________________________________
исключен из единого государственного регистра юридических лиц "__"_____19
г.
в
связи_____________________________________________________________________,
основания прекращения деятельности
о чем  вынесен
_____________________________________________________________
дата и номер приказа
___________________________________________________________________________
_
регистрирующего органа
______________________       ________________
_______________________
руководитель                подпись                   Ф.И.О
Министр юстиции

1.1.1.-тармақта бесінші абзац алынып тасталсын;
1.2.3.-тармақта төртінші және бесінші абзацтар алынып тасталсын;
1.2.4.-тармақта төртінші және бесінші абзацтар алынып тасталсын;
1.2.5.-тармақта бесінші абзац алынып тасталсын;
2.10.-тармақта:
үшінші абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
- "нотариалды тәртіппен куәландырылған жарғы (егер серіктестік Үлгі
жарғысының негізінде жұмыс істемесе)";
алтыншы абзац алынып тасталсын;
2.11.-тармақта:
үшінші абзац мынадай мазмұнда жазылсын:
- "нотариалды тәртіппен куәландырылған жарғы (егер серіктестік Үлгі
жарғысының негізінде жұмыс істемесе)";
алтыншы абзац алынып тасталсын;
2.12.-тармақта төртінші абзац алынып тасталсын;
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу қағидасы мынадай мазмұндағы 6а -
қосымшамен толықтырылсын:
Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу қағидасына
N 6а-қосымша
ХАБАРЛАМА
_____________________________________________________________________
(тіркеуші органның атауы)
19 жылғы "____" _________________ N _________________өтініш негізінде
(өтініштің реттік нөмірі (штамптан қараңыз)
_____________________________________________________________________
(құрылтайшы құжаттарға тіркеу, қайта тіркеу, өзгерістер мен
__________________________________________________ туралы хабарлайды.
толықтырулар енгізу)
Толық атауы _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қысқартылған атауы __________________________________________________
Тіркеу нөмірі _______________________________________________________
Мемлекеттік тіркеудің күні __________________________________________
Ұйымдастыру-құқықтық нысан __________________________________________
Бірінші басшы (жоғарғы лауазымды тұлға) _____________________________
_____________________________________________________________________
тегі, аты-жөні
Бас бухгалтер _______________________________________________________
тегі, аты-жөні
Заңды тұлғаның орналасқан жері:
Индексі _________________ Облысы ____________________________________
Қаласы __________________ Көшесі ______________________ N үй ________
Телефоны _______________________ Факсы ______________________________
19  жылғы "_____" _______________________ жағдай бойынша жарғылық қор
____________________________________________________________ құрайды.
__________________________                          _________________
Тіркеуші органның басшысы                                 қолы
* жазба түрі, қайта тіркеудің күні мен негіздемесі, орналасқан жерінің
өзгерісі, жарғылық қордың мөлшері (мем. борыштың мөлшері) көрсетіледі,
қайта аталған жағдайда бұрынғы атауы көрсетіледі.
N 20 - қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
Заңды тұлғаларды мемлекеттік
тіркеу қағидасына
N 20-қосымша
___________________________
(Тізілім ұстаушы)
___________________________
___________________________
(статистика органдары)
___________________________
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАНЫҢ ҚЫЗМЕТІН ДОҒАРУ ТУРАЛЫ
ХАБАРЛАМА
__________________________________________ ҚҰБС тағайындалған кодымен
N _________________________________________________________ тіркелген
_____________________________________________________________________
заңды тұлғаның атауы
___________________________________________________ туралы мәліметтер
19  жылғы "____" __________________________ заңды тұлғаларды бірыңғай
мемлекеттік тіркеуден шығарылды.
Бұл туралы __________________________________________________________
тіркеуші орган шығарған
______________________________________________________ бұйрығы шықты.
бұйрықтың күні мен нөмірі
________________        _________________      ______________________
жетекші                   қолы                  тегі, аты-жөні
Әділет Министрі