О ратификации Договора о порядке перемещения физическими лицами наличных денежных средств и (или) денежных инструментов через таможенную границу таможенного союза
Закон Республики Казахстан от 17 января 2011 года № 389-IV.
Ратифицировать Договор о порядке перемещения физическими лицами наличных денежных средств и (или) денежных инструментов через таможенную границу таможенного союза, совершенный в Астане 5 июля 2010 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ДОГОВОР
о порядке перемещения физическими лицами
наличных денежных средств и (или) денежных инструментов
через таможенную границу таможенного союза (Вступил в силу 3 июня 2011 года - Бюллетень международных договоров 2012 г., № 4, ст. 51)
Сноска. Договор прекратил действие в связи с вступлением в силу Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом РК от 13.12.2017 № 115-VI (порядок введения в действие см. ст. 2).

Жеке тұлғалардың кеден одағының кеден шекарасы арқылы қолма-қол ақша қаражатын және (немесе) ақша құралдарын өткізу тәртібі туралы шартты ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 389-IV Заңы
2010 жылғы 5 шілдеде Астанада жасалған Жеке тұлғалардың кеден одағының кеден шекарасы арқылы қолма-қол ақша қаражатын және (немесе) ақша құралдарын өткізу тәртібі туралы шарт ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Жеке тұлғалардың кеден одағының кеден шекарасы арқылы
қолма-қол ақша қаражатын және (немесе) ақша құралдарын
өткізу тәртібі туралы
ШАРТ
Ескерту. Шарт ҚР 13.12.2017 № 115-VI Заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық Одақтың Кеден кодексі туралы шарттың күшіне енуіне байланысты қолданысын тоқтатты (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-баптан қараңыз).