Күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 15 шілдедегі N 147 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру қызметін жүргізу құқығына лицензия алу үшін құжаттарды тапсыру және қарастыру бойынша нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2003 жылғы 11 наурыздағы N 147 бұйрығының күші жойылды деп танылсын. (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізімінде 2003 жылғы 4 сәуірде N 2227 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті (Н.Б. Қалабаев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Министр                                           Ж. Түймебаев

О признании утратившим силу
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 июля 2009 года № 343
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 11 марта 2003 года № 147 "Об утверждении Инструкции по представлению и рассмотрению документов для получения лицензии на право ведения образовательной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2227 от 04 апреля 2003 года).
2. Комитету по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Калабаев Н.Б.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Ж. Туймебаев