"Қазақстан Республикасындағы ақпарат қорғау құралдарын депозитке салу Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2001 жылғы 22 маусымдағы N 86 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2009 жылғы 9 маусымдағы N 103 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1100 қаулысымен бекітілген 2009-2011 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы рұқсат беру жүйесін жетілдіру Тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес, лицензиялау мақсатына және принциптеріне тікелей қатысы жоқ артық нормаларды жою мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасындағы ақпарат қорғау құралдарын депозитке салу Ережелерін бекіту туралы" (2001 жылы N 29 - 463 орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған, N 1601 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2001 жылғы 22 маусымдағы N 86 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Арнайы ақпараттық қызметі осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасызетсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Комитет Төрағасы                             А. Шабдарбаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 86 "Об утверждении Правил депонирования средств криптографической защиты информации в Республике Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 июня 2009 года № 103
В соответствии с Планом мероприятий по реализации Концепции совершенствования разрешительной системы в Республике Казахстан на 2009-2011 годы, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1100, в целях исключения избыточных норм, не имеющих прямого отношения к целям и принципам лицензирования, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 86 "Об утверждении Правил депонирования средств криптографической защиты информации в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1601, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов, 2001 г., № 29-463).
2. Специальной информационной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действия его подписания.
Председатель Комитета                      А. Шабдарбаев