«Туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын азаматтарды мәжбүрлеп емдеуді ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық ісі жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 13 желтоқсандағы № 799 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы № 668 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2009 жылғы 25 қарашадағы № 441 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 10 қарашадағы № 686 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын азаматтарды мәжбүрлеп емдеуді ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық ісі жөніндегі агенттігі төрағасының 2000 жылғы 13 желтоқсандағы № 799 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы № 668 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 1360 тіркелген, «Казахстанская газета» газетінде 2001 жылғы 29 наурызда № 79-80 (23428-23429) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Стратегия және денсаулық сақтау саласын дамыту департаментінің директоры (А.Айдарханов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы          Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің          Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы               міндетін атқарушы
________ А. Әубакіров           ____________ Б. Садықов

О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 13 декабря 2000 года № 799 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года № 668 "Об организации принудительного лечения граждан, больных заразной формой туберкулеза"
Совместный приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 686 и и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 ноября 2009 года № 441
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 13 декабря 2000 года № 799 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года № 668 "Об организации принудительного лечения граждан, больных заразной формой туберкулеза" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1360, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 29 марта 2001 года № 79-80 (23428-23429)).
2. Директору Департамента стратегии и развития здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан (А.Айдарханов) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра внутренних дел      И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан               Республики Казахстан
___________ А. Аубакиров          _______________ Б. Садыков