Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 517-Ө «Телекоммуникация және пошта байланысы саласындағы тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) бағалардың алдағы көтерілуі туралы реттеуші органның хабарлау ережесін бекіту туралы» бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 30 наурыздағы № 148 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 517-Ө «Телекоммуникация және пошта байланысы саласындағы тауарларға (жұмыстарға  көрсетілетін қызметтерге) бағалардың алдағы көтерілуі туралы реттеуші органның хабарлау ережесін бекіту туралы» бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 5101 тіркелген 2008 жылғы 1 ақпандағы № 16 «Заң газеті» газетінде жарияланған) күш жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Байланыс саласындағы талдау және тарифтік реттеу департаменті (Т.Қ.Наметчаев) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің құрылымдық бөлімшелерінің, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары Л.Ә.Әріпхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Төраға                                             Қ. Есекеев

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 декабря 2007 года № 517-П "Об утверждении Правил уведомления регулирующего органа в области телекоммуникации и почтовой связи о предстоящем повышении цен на товары (работы, услуги)"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 30 марта 2009 года № 148
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 29 декабря 2007 года № 517-П "Об утверждении Правил уведомления регулирующего органа в области телекоммуникации и почтовой связи о предстоящем повышении цен на товары (работы, услуги)" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5101, опубликован в газете "Юридическая газета" от 1 февраля 2008 года № 16).
2. Департаменту анализа и тарифного регулирования в области связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Наметчаев Т.К.) в установленном законодательном порядке довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Арифханова А.А.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель                               К. Есекеев