Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Атом энергетикасы комитеті төрағаның 2000 жылғы 17 қаңтардағы N 1 және 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 65 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Атом энергетикасы комитеті төрағасының 2009 жылғы 9 шілдедегі N 36 бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 27 наурыздағы N 213 заңының 27-бабындағы 1-1-тармаққа,   43-1-бабындағысәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ядролық материалдарды автомобиль көлігімен тасымалдау кезіндегі апаттың зардаптарын жою бойынша жұмыстарды ұйымдастыру туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Атом энергетикасы комитеті Төрағаның 2000 жылғы 17 қаңтардағы N 1 бұйрығының (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1060 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Радиоактивті материалдарды қауіпсіз тасымалдау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі Атом энергетикасы комитеті Төрағаның 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 65 бұйрығының (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1996 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік-құқықтық актілердің бюллетенінде жарияланған 2004 ж., ақпан, N 9-12, 913-бап, 2004 ж., N 13-16, 913а-бап) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік-құқықтық актілердің бюллетенге жіберсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                      Т. Жантикин

О признании утратившими силу приказов председателя Комитета по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан № 1 от 17 января 2000 года и № 65 от 3 сентября 2002 года
Приказ Председателя Комитета по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 36
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27, статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета Республики Казахстан по атомной энергетике от 17 января 2000 года № 1 "Об утверждении Правил организации работ по ликвидации последствий аварий при перевозке ядерных материалов автомобильным транспортом" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1060).
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года № 65 "Об утверждении Правил безопасной перевозки радиоактивных материалов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1996, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 9-12, ст. 913; 2004 г., № 13-16, ст. 913а).
3. Направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель                               Т. Жантикин