Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеті Төрағасының 2008 жылғы 21 наурыздағы № 156-П бұйрығының күші жойылды "Соттардың және атқару өндірісі органдарынан шығатын ресми құжаттарды апостильдеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеті Төрағасының 2010 жылғы 18 қазандағы № 01-01-31/389 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрамына кіретін де, кірмейтін де орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері мен жергілікті өкілді органдарының актілерін мемлекеттік тіркеудің тәртібіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының соттарынан және атқару өндірісі органдарынан шығатын ресми құжаттарды апостильдеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеті Төрағасының 2008 жылғы 21 наурыздағы № 156-П бұйрығының № 5195 тіркелген нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Төраға м.а.                                  Б. Өнербаев

О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан от 21 марта 2008 года № 156-П "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги по апостилированию официальных документов, исходящих из судов и органов исполнительного производства"
Приказ и.о. Председателя Комитета по судебному администрированию при Верховном суде Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 01-01-31/389
В соответствии с Правилами государственной регистрации нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов, как входящих, так и не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, и актов местных представительных и исполнительных органов Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан от 21 марта 2008 года № 156-П "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги по апостилированию официальных документов, исходящих из судов и органов исполнительного производства", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5195.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Председателя                          Б. Унербаев