Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының «Базарларды, жануарларды өндіру, дайындау (сою), жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты» ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптік қоспаларды сақтау, өңдеу және өткізу жөніндегі ұйымдарды бірдейлендіру Ережесін бекіту туралы» 2003 жылғы 25 желтоқсандағы № 660 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 528 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Казақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Базарларды, жануарларды өндіру, дайындау (сою) жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөптік қоспарларды сақтау, өңдеу және өткізу жөніндегі ұйымдарды бірдейлендіру Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы№ 660 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2684 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Р.Ә. Тоқсеитова) бір апта ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын және оны заңнамада бекітілген тәртіп бойынша бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       А. Күрішбаев

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 660 "Об утверждении Правил идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 528
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года № 660 "Об утверждении Правил идентификации рынков, организаций по производству, заготовке (убою) животных, хранению, переработке и реализации продуктов и сырья животного происхождения, ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2684).
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Токсеитова Р.А.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Куришбаев