Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы № 464/65-ІV "Демалыс күндерін ауыстыру туралы" шешімінің күшін жойды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 530/75-ІV шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы № 464/65-IV «Демалыс күндерін ауыстыру туралы» шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 29 маусымда № 683 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 маусымдағы № 73 «Астана ақшамы», 2011 жылғы 30 маусымдағы № 77 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       Ж. Нұркенов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 29 июня 2011 года № 464/65-IV "О переносе дней отдыха"
Решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 530/75-IV
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат: города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 29 июня 2011 года № 464/65-IV «О переносе дней отдыха» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июня 2011 года за № 683, опубликовано в газетах «Астана акшамы» № 73 от 30 июня 2011 года, «Вечерняя Астана» № 77 от 30 июня 2011 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны                              Ж. Нуркенов