"Азаматтық пиротехникалық заттарды және олардың қолданылуымен жасалған бұйымдарды сақтау, есепке алу, пайдалану, тасымалдау, жою, әкелу, әкету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушының 2005 жылғы 23 сәуірдегі № 242 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 22 қазандағы № 559 бұйрығы
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 15 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 131-ө өкімінің 76-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтық пиротехникалық заттарды және олардың қолданылуымен жасалған бұйымдарды сақтау, есепке алу, пайдалану, тасымалдау, жою, әкелу, әкету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы ішкі істер министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 23 сәуірдегі № 242 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде 2005 жылғы 17 маусымда № 3680 болып тіркелген, "Ресми газета" газетінің 2005 жылы 13 тамыздағы № 33 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті осы бұйрықты Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінен алу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің орынбасары полиция полковнигі Қ.С. Тыныбековке және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитетіне (И.В. Лепеха) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
милиция генерал-майоры                         Қ. Қасымов

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года № 242 "Об утверждении Правил хранения, учета, использования, перевозки, уничтожения, ввоза, вывоза гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 октября 2011 года № 559
В соответствии с пунктом 76 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 131-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросами совершенствования разрешительной системы» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года № 242 «Об утверждении Правил хранения, учета, использования, перевозки, уничтожения, ввоза, вывоза гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июня 2005 года под № 3680, опубликованный в газете «Юридическая газета» № 207 (941)).
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для снятия с Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов и обеспечить официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить назаместителя Министра внутренних дел полковника полиции Тыныбекова К.С. и Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.).
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
генерал-майор милиции                      К. Касымов