Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 28 шілдедегі № 382 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік активтерді басқаруды және банкроттық рәсімдерді жоспарлау және оның әдіснамасы, тиісті бюджеттік бағдарламаларды талдау мен бағалау департаменті (Б.Х. Тәшенов) бір апталық мерзімде осы бұйрық күшіне енгізілгеннен кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі мен ресми баспа басылымына бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                             Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 28 шілдедегі
№ 382 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізімі
1) «Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен республикалық мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті есептен шығарудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 1 қарашадағы № 470 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1291 болып тіркелген, «Заң газетінің» 2000 жылғы 20 желтоқсанда № 54 жарияланған);
2) «Мемлекеттік кәсіпорындар мен мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті есептен шығарудың, тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 1 қарашадағы № 470 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 26 маусымдағы № 290 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1929 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, № 35, 682 құжат);
3) «Мемлекеттік кәсіпорындар мен мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті есептен шығарудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 1 қарашадағы № 470 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2003 жылғы 11 ақпандағы № 56 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2197 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, № 9, 2009 жыл);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 июля 2011 года № 382
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту планирования и методологии управления государственными активами и процедур банкротства, анализа и оценки соответствующих бюджетных программ (Ташенев Б.Х.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра
финансов Республики
Республики Казахстан
от 28 июля 2011 года № 382
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра финансов
Республики Казахстан
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года № 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за республиканскими государственными предприятиями и республиканскими государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1291, опубликованный в "Юридической газете" от 20 декабря 2000 года № 54);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 июня 2002 года № 290 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года № 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за государственными предприятиями и государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1929, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 35, ст. 682);
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года № 56 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года № 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за государственными предприятиями и государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2197, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 9, 2009 года);

4) «Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен республикалық мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті есептен шығарудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 1 қарашадағы № 470 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2004 жылғы 20 маусымдағы № 223 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2963 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілері жиынтығында жарияланған, № 9, 2009 жыл);
5) «Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар мен республикалық мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті есептен шығарудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 1 қарашадағы № 470 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 604 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5418 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілері жиынтығында жарияланған, № 9, 2009 жыл).

4) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июня 2004 года № 223 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года № 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за республиканскими государственными предприятиями и республиканскими государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2963, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 9, 2009 года);
5) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 604 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года № 470 "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за республиканскими государственными предприятиями и республиканскими государственными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5418, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 9, 2009 года).