Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі N 132-ө Бұйрығы
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасын әзірлеу ережесін реттейтін кейбір нормативтік құқықтық актілерді тәртіпке келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің мынадай бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасын әзірлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2004 жылғы 7 желтоқсандағы № 286-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 9 қаңтардағы № 3-е (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4075 болып тіркелген, 2006 жылғы 10 наурыздағы № 42-43 "Заң газетінде" жарияланған);
2) "Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасын әзірлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2004 жылғы 7 желтоқсандағы № 286-е бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 3 шілдедегі № 157-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4310 болып тіркелген, 2006 жылғы 11 тамыздағы № 147 "Заң газетінде" жарияланған);
3) "Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасын әзірлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2004 жылғы 7 желтоқсандағы № 286-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2008 жылғы 10 қыркүйектегі № 236-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5335 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 қазандағы № 166 "Заң газетінде", 2008 жылғы 15 қарашадағы № 11 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Бақылау және әлеуметтік қорғау комитеті осы бұйрықпен таныстырылсын.
3. Осы бұйрықтың көшірмесі Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жолдансын.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   Г. Әбдіқалықова

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населении Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 132-ө
В целях упорядочения нормативных правовых актов, регулирующих правила разработки индивидуальной программы реабилитации инвалида, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от:
1) 9 января 2006 года № 3-п «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 декабря 2004 года № 286-п «Об утверждении Правил разработки индивидуальной программы реабилитации инвалида» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4075, опубликован: «Юридическая газета» от 10 марта 2006 года № 42-43);
2) 3 июля 2006 года № 157-п «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 декабря 2004 года № 286-п «Об утверждении Правил разработки индивидуальной программы реабилитации инвалида» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4310, опубликован: «Юридическая газета» от 11 августа 2006 года № 147);
3) 10 сентября 2008 года № 236-п «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 декабря 2004 года № 286-п «Об утверждении Правил разработки индивидуальной программы реабилитации инвалида». (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5335, опубликован: «Юридическая газета» от 31 октября 2008 года № 166; Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 15 ноября 2008 года № 11).
2. С настоящим приказом ознакомить Комитет по контролю и социальной защиты Министерства труда и социальной защиты населения Республики
3. Копии настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Г. Абдыкаликова