"Порт капитаны кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету, порттағы қызметті ұйымдастыру мен реттеу мақсатында кемелерді қадағалауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 8 шілдедегі № 234-І бұйрығының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 97 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Порт капитаны кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету, порттағы қызметті ұйымдастыру мен реттеу мақсатында кемелерді қадағалауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 8 шілдедегі № 234-І бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3758 нөмірмен тіркелген, "Заң газетінде" 2005 жылғы 8 қыркүйекте № 164 (898) жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаменті (А. Искакбеков) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация вице-министрі Е.С. Дүйсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Ә. Құсайынов

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 234-I "Об утверждении Правил осуществления капитаном порта надзора за судами в целях обеспечения безопасности судоходства, организации и регулирования деятельности в порту"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 97
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 234-I "Об утверждении Правил осуществления капитаном порта надзора за судами в целях обеспечения безопасности судоходства, организации и регулирования деятельности в порту" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758, опубликованный в "Юридической газете" от 8 сентября 2005 года № 164 (898).
2. Юридическому департаменту Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (А. Искакбеков) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Дюсембаева Е.С.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Кусаинов