Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2007 жылғы 12 ақпандағы № 42 бұйрығының күші жойылғанын тану туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 116 бұйрығы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-1-бабы 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы магистральды құбыр көлігі қызметкерлерінің ведомстволық марапаты туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2007 жылғы 12 ақпандағы № 42 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік  құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4545-нөмірімен тіркелген)
2. Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті (Қ.С. Құлмырзин) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          С. Мыңбаев

О признании утратившим силу приказа Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 12 февраля 2007 года № 42
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 11 июля 2011 года № 116
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 2008 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 12 февраля 2007 года № 42 "О ведомственной награде работников магистрального трубопроводного транспорта Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4545).
2. Департаменту развития нефтяной промышленности (Кулмурзин К.С.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    С. Мынбаев