"Шығындарды өтеуге арналған өтінімді және Шығындарды өтеуге арналған өтінім түйіндемесінің нысанын бекіту туралы" 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 409 бұйрығының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Премьер Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № 240 бұйрығы
«Отандық өңделген тауарларды сыртқы нарықтарға ілгерілету бойынша экспорттаушылар шығындарының бір бөлігін өтеу қағидасын, сыртқы нарықтарға ілгерілету бойынша экспорттаушылардың шығындары ішінара өтелетін: отандық өңделген тауарлар тізбесін бекіту және «Экспорттаушылардың шығындарын өтеу жолымен отандық өнімді сыртқы нарықтарға шығару бойынша мемлекеттік қолдау көрсетудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1265 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Респубикасының Үкіметі 2011 жылғы сәуірдегі № 679 қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Шығындарды өтеуге арналған өтінімді және Шығындарды өтеуге арналған өтінім түйіндемесінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 409 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6666 болып тіркелді, «Казахстанская правда» 2010 жылғы 9 желтоқсандағы  № 333 (26394) нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар  министрлігінің Өнеркәсіп комитеті (А.Қ. Ержанов) бір апта мерзімде белгіленген тәртіппен бұйрықтың көшірмелерін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және бұрын бұйрық жарияланған ресми басылымға жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің бірінші виде-министрі А.П. Рауға жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі                                        Ә.Исекешев

О признании утратившим силу приказа "Об утверждении формы Заявки на получение возмещения затрат и резюме Заявки на получение возмещения затрат" от 3 декабря 2010 года № 409
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 июля 2011 года № 240
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 № 679 "Об утверждении Правил возмещения затрат экспортеров по продвижению обработанных отечественных товаров на внешние рынки, перечня обработанных отечественных товаров, по которым частично возмещаются затраты экспортеров по их продвижению на внешние рынки, и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1265 "О некоторых вопросах предоставления государственной поддержки по выводу отечественной продукции на внешние рынки путем возмещения затрат экспортеров" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 3 декабря 2010 № 409 "Об утверждении формы Заявки на получение возмещения затрат и резюме Заявки на получение возмещения затрат" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6666, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 9 декабря 2010 года, № 333 (26394).
2. Комитету промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Ержанов А.К.) в недельный срок направить в установленном порядке копии приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное печатное издание, где ранее был опубликован приказ.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Paу А.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан-Министр индустрии и
новых технологий Республики Казахстан      А. Исекешев