"Мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 2 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 25 шілдедегі № 216 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына, 43-1-бабының 1-тармағына, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу ережесінің 22-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 2 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5127 тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2008 жылғы 10 маусымда № 6 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат департаменті (В.В. Ярошенко):
1) бір апталық мерзімде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және оның Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің интернет-ресурстарда орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат вице-министрі С.С. Сарсеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                  А. Жұмағалиев

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 18 января 2008 года № 2 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги"
Приказ Министра связи и информации Республики Казахстан от 25 июля 2011 года № 216
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", а также пунктом 22 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 18 января 2008 года № 2 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги" (зарегистрированный в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов за № 5127, опубликованный в Собрание актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан от 10 июня 2008 года № 6).
2. Департаменту государственный политики в области связи Министерства связи и информации Республики Казахстан (Ярошенко В.В.):
1) в недельный срок довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства связи и информации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра связи и информации Республики Казахстан Сарсенова С.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев