"2011 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін, көктемгі егіс жинау жұмыстарына қажетті жанар-жағар май мен басқа да тауарлы материалдық құныдылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтерін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдеддегі № 41-628 қ қаулысының күшін жою туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 102-200 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін, көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарына қажетті жанар-жағар май мен басқа да тауарлы материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия норативтерін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 41-628қ қаулысының (Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 тамызда № 690 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі әділет органдарына қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т Сұлтанбековке жүктелсін.
Әкім                                         И.Тасмағамбетов

О признании утратившим силу постановление акимата города Астаны от 7 июля 2011 года № 41-628п "Об установлении перечня приоритетных культур и нормативов субсидий на удешевление горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2011 год"
Постановление акимата города Астаны от 22 февраля 2012 года № 102-200
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 7 июля 2011 года № 41-628п "Об установлении перечня приоритетных культур и нормативов субсидий на удешевление горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2011 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 августа 2011 года № 690).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства города Астаны" уведомить органы юстиции о принятых мерах.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
Аким                                       И. Тасмагамбетов