Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 15 бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті(Д.Е. Ерғожин) осы бұйрық күшіне енгізілген күнінен бастап бір апта мерзімде бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2012 жылғы 12 қаңтардағы
№ 15 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған
кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Қосылған құн салығын төлем мерзімін өзгерту жөніндегі өтініш нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 632 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5456 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 1, 2009 жыл);
2. «Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 644 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6709 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 1 қаңтардағы № 1 (26403) газетінде жарияланған);
3. «Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 644 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 188 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6927 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 8 маусымдағы № 240-243 (26641) газетінде жарияланған);
4. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының бұйрығына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 237 бұйрығының 7) тармақшасы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6981 болып тіркелген, «Заң газеті» 2011 жылғы 23 маусымдағы № 88 (1904) газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 15
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2012 года.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 января 2012 года № 15
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 632 "Об утверждении формы заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5456, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 года;
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 644 "Об утверждении форм налоговой отчетности и Правил их составления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6709, опубликованный в газетах "Егемен Қазақстан" 2010 жылғы 1 қаңтардағы № 1 (26403), "Казахстанская правда" от 6 января 2011 года № 2 (26423));
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 апреля 2011 года № 188 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 644 "Об утверждении форм налоговой отчетности и Правил их составления" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6927, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 14 мая 2011 года № 156-157 (26577-26578));
4) подпункт 7) приложения к приказу Министра финансов Республики Казахстан от 4 мая 2011 года № 237 "О внесении изменений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 мая 2011 года за № 6981, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 23 июня 2011 года № 88 (2078)).