"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақпараттық-маркетингілік жүйесі жұмысының ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 7 қаңтардағы № 3 бұрығының күші жойылды ден тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 4 қазандағы № 1-4/502 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ақпараттық-маркетингілік жүйесі жұмысының ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2002 жылғы 7 қаңтардағы № 3 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу реестрінде № 1740 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Стратегия және корпоративтік даму департаменті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жолдасын
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 января 2002 года № 3 "Об утверждении Правил функционирования информационно-маркетинговой системы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2012 года № 1-4/502
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 января 2002 года № 3 «Об утверждении Правил функционирования информационно-маркетинговой системы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 1740).
2. Департаменту стратегии и корпоративного развития Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа, в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков
Согласованно:
Министр транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
А. Жумагалиев _______
от "__" ______ 2012 года