«Орман қорын күзету және қорғау жөніндегі авиациялық, жұмыстар туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 25-2-02/249 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 4 қазандағы № 17-03/499 бұйрығы
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне орман шаруашылығы, жануарлар дүниесі және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 25 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 57-ө Өкімін іске асыру мақсатында бұйырамын:
1. «Орман қорын күзету және қорғау жөніндегі авиациялық жұмыстар туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 25-2-02/249 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының. Әділет министрлігінде 2011 жылғы 15 шілдеде № 7070 болып тіркелген; «Казахстанская правда» газетінде 27.09.2011 ж. № 310-311 (26701-26702), «Казахстанская правда» газетінде 29.09.2011 ж. № 313 (26704) жарияланған).
2. Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті апталық мерзімде белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          А. Мамытбеков

О признании утратившим силу приказа министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 мая 2011 года № 25-2-02/249 "Об утверждении Положения об авиационных работах по охране и защите лесного фонда"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2012 года № 17-03/499
В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 57-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лесного хозяйства, животного мира и особо охраняемых природных территорий» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 мая 2011 года № 25-2-02/249 «Об утверждении Положения об авиационных работах по охране и защите лесного фонда» (зарегистрирован в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 7070; опубликован в газетах «Казахстанская правда» от 27 сентября 2011 года № 310-311 (26701-26702) и от 29 сентября 2011 года № 313 (26704)).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                   А. МАМЫТБЕКОВ
«СОГЛАСОВАНО»
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
А. ЖУМАГАЛИЕВ
12 июля 2012 года