Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 255 Бұйрығы
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балалардың оқуын төлеу үшін Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің "Өркен" білім беру грантын тағайындау ережесі мен мөлшерін бекіту туралы" 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 129 Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 317 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің:
1) "2009 жылғы 14 наурыздағы № 317 қаулысын іске асыру жөніндегі кейбір мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 167 (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2009 жылғы 13 мамырда № 5674 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 167 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № 291 (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 7 шілдеде № 6327 болып тіркелген) бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Ж.А.Жонтаева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Б. Жұмағұлов

О признании утратившим силу некоторых приказов Министра образования Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июня 2012 года № 255
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 129 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317 «Об утверждении Правил присуждения и размеров образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан «Өркен» для оплаты обучения одаренных детей в специализированных организациях образования «Назарбаев Интеллектуальные школы» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказы Министра образования Республики Казахстан:
1) от 7 апреля 2009 года № 167 «О некоторых вопросах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317» (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2009 года за № 5674);
2) от 11 июня 2010 года № 291 «О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 167 «О некоторых вопросах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 317» (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2010 года за № 6327).
2. Департаменту дошкольного и среднего образования (Жонтаева Ж.А.) довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов