О признании утратившими силу некоторых решений министерств индустрии и торговли Республики Казахстан и энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Приказ Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 137
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения министерств индустрии и торговли Республики Казахстан и энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту правового обеспечения (Мухамеджанов Ж.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев
Приложение к приказу
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 24 апреля 2012 года № 137
Перечень утративших силу некоторых решений министерств
индустрии и торговли Республики Казахстан и энергетики
и минеральных ресурсов Республики Казахстан
1. Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 июня 2003 года № 196 «Об утверждении видов поощрения Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2390).
2. Приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 18 июля 2006 года № 198 «О ведомственных наградах работников угольной промышленности Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4326).
3. Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 17 апреля 2007 года № 110 «Об учреждении формы поощрения Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в виде Почетного нагрудного знака «Қазақстан Республикасы атом саласының еңбек сіңірген қызметкері» («Заслуженный работник атомной отрасли Республики Казахстан») (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4655).
4. Приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года № 262 «Об учреждении формы поощрения Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в виде Почетных нагрудных знаков «Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген энергетигі» («Заслуженный энергетик Республики Казахстан») и «Қазақстан Республикасының кұрметті энергетигі» («Почетный энергетик Республики Казахстан») (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5009).

Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мен Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 137 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшасына сэйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мен Қазақстан Республикасы энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Мұхамеджанов Ж.) бір
апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне және мерзімді
басылымдарға жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі                          Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрінің
2012 жылғы 24 сәуірдегі
№ 137 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мен Қазақстан Республикасы Энегетика және минералдық ресурстар министрлігінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің көтермелеу түрлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігінің 2003 жылғы 26 маусымдағы № 196 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2390 болып тіркелген).
2. «Қазақстан Республикасының көмір өнеркәсібі қызметкерлерінің ведомстволық наградалары туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 18 шілдедегі № 198 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4326 болып тіркелген).
3. «Қазақстан Республикасы атом саласының еңбек сіңірген қызметкері» («Заслуженный работник атомной отрасли Республики Казахстан») түріндегі кеудеге тағатын құрмет белгісімен Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің марапаттау нысанын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № 110 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 болып тіркелген).
4. «Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген энергетигі» («Заслуженный энергетик Республики Казахстан») және «Қазақстан Республикасының құрметті энергетигі» («Почетный энергетик Республики Казахстан») түріндегі омырауға тағатын құрмет белгісімен Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің марапаттау нысанын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2007 жылғы 13 қарашадағы № 262 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 болып тіркелген).