Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бұйрықтардың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 656 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес денсаулық сақтау саласындағы кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті (Байсеркин Б.С.) осы бұйрық күшіне енген күннен бастап бір апталық мерзімде бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оны одан әрі бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        С. Қайырбекова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
міндетін атқарушының
2012 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 656 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау саласындағы кейбір күшін жойған бұйрықтардың тізімі
1) «Сертификаттың және Қазақстан Республикасы емшілері тізілімінің нысанын, сондай-ақ оны жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 6 қарашадағы № 663 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5877 болып тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 197(1620) газетінде жарияланған);
2) «Диагностиканың, емдеу мен медициналық оңалтудың жаңа әдістерін қолдану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 698 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5938 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 7, 2010 жыл);
3) «Аккредиттелген ұйымдардың емші сертификатын беруі бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 865 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, № 9, 2010 жыл).

О признании утратившими силу некоторых приказов в области здравоохранения
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 сентября 2012 года № 656
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы в области здравоохранения согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Байсеркин Б.С) в недельный срок со дня вступления в силу настоящего приказа направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    С. Каирбекова
Приложение
к приказу и.о. Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 26 сентября 2012 года № 656
Перечень
утративших силу некоторых приказов
в области здравоохранения Республики Казахстан
1) приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 ноября 2009 года № 663 «Об утверждении форм сертификата и реестра целителей Республики Казахстан, а также Правил его ведения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5877, опубликованный в газетах «Юридическая газета» 29 декабря 2009 года № 197 (1794) и «Заң газеті» 29 декабря 2009 года № 197 (1620);
2) приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 698 «Об утверждении Правил применения новых методов диагностики, лечения и медицинской реабилитации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5938, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 7, 2010 года);
3) приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 865 «Об утверждении Инструкции по выдаче сертификата целителя аккредитованными организациями» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6021, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 9, 2010 года).