Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 5 шілдедегі № 113-1110 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылғы 5 шілдеден бастап:
"Бәсекелестік ортаға беруге жататын Астана қаласы коммуналдық меншік объектілерінің тізімін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 113-344 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 4 мамырда № 724 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы № 136-137 «Казахстанская правда», 2012 жылғы 12 мамырдағы № 231-235 (27309) «Егемен Қазақстан» газеттерінде жарияланған);
"Бәсекелестік ортаға беруге жататын Астана қаласы коммуналдық меншік объектілерінің тізімін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 113-344 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 113-1316 қаулыларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 742 болып тіркелген,  2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 115 (2888) «Вечерняя Астана», 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 109 (2877) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 5 июля 2013 года № 113-1110
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу с 5 июля 2013 года:
постановление акимата города Астаны от 30 марта 2012 года № 113-344 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности города Астаны, подлежащих передаче в конкурентную среду» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 мая 2012 года за № 724, опубликовано в газетах «Казахстанская правда» от 12 мая 2012 года № 136-137, «Егемен Қазақстан» от 12 мая 2012 года № 231-235 (27309);
постановление акимата города Астаны от 7 сентября 2012 года № 113-1316 «О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 30 марта 2012 года № 113-344 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих передаче в конкурентную среду» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 сентября 2012 года за № 742, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 27 сентября 2012 года № 115 (2888), «Астана ақшамы» от 27 сентября 2012 года № 109 (2877).
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление финансов города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
Аким                                       И. Тасмагамбетов