Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 107-789 Қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы"  1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылғы 1 шілдеден бастап мынадай:
"Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2013 оқу жылдарына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 22-290қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 17 мамырда N 629 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2010 жылғы 22 мамырдағы N 53 (2519), "Вечерняя Астана" газетінің 2010 жылғы 10 шілдедегі № 66 (2523) жарияланған);
"Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2011 оқу жылына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 22-290қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы N 22-545қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 28 маусымда N 676 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2011 жылғы 14 шілдедегі N 78 (2688), "Вечерняя Астана" газетінің 2011 жылғы 9 шілдедегі № 81 (2691) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
Әкім                                    И.Тасмағамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 17 мая 2013 года № 107-789
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу с 1 июля 2013 года:
1) постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года № 22-290п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2013 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 мая 2010 года за № 629, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 22 мая 2010 года № 53 (2519), «Вечерняя Астана» от 10 июня 2010 года № 66 (2523);
2) постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-545п «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года № 22-290п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2011 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2011 года за № 676, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 14 июля 2011 года № 78 (2688) и «Вечерняя Астана» от 9 июля 2011 года № 81 (2691).
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
Аким                                       И. Тасмагамбетов