"Міндетті аудит жүргізу жөніндегі аудиторлық ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 490 бұйрығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 369 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 2-010713-13-35319 наразылық енгізуіне байланысты БҰЙЫРАМЫН:
1. «Міндетті аудит жүргізу жөніндегі аудиторлық ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 490 бұйрығының (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiркелiмiнде № 8132 тiркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 16-20 (27959); «Казахстанская правда» газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 10-11 (27284-27285) жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі бақылау, нақты сектор бухгалтерлік есебі мен аудиті әдіснамасы департаменті (А.О. Төлеуов) бiр апта мерзiм iшiнде осы бұйрықтың көшiрмесiн Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жiберсiн және оның мерзімдік баспа басылымдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Министр                                         Б.ЖӘМІШЕВ

О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 490 "Об утверждении квалификационных требований к аудиторским организациям по проведению обязательного аудита"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 369
В связи с внесением протеста Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 2-010713-13-35319 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 490 «Об утверждении квалификационных требований к аудиторским организациям по проведению обязательного аудита» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8132, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 января 2013 года № 10-11 (27284-27285), в газете «Егемен Қазақстан» от 12 января 2013 года № 16-20 (27959)).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета, аудита реального сектора, внутреннего контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Тулеуов А.О.) в недельный срок направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев