"Балалар толық және жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталықтар қызметін ұйымдастырудың үлгілік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 372 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 275 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Балалар толық және жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталықтар қызметін ұйымдастырудың үлгілік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 372 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4303 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 6 (1603) "Юридическая газета" жарияланған).
2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Ж.А. Жонтаева) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауын және оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Білім және ғылым вице-министрі М.А. Әбеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Б.Жұмағұлов

О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 372 "Об утверждении Типовых правил об организации деятельности дошкольных мини-центров с полным и неполным днем пребывания детей"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 июля 2013 года № 275
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 372 "Об утверждении Типовых правил об организации деятельности дошкольных мини-центров с полным и неполным днем пребывания детей (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 4303, опубликован "Юридическая газета" от 15 января 2009 г. № 6 (1603).
2. Департаменту дошкольного и среднего образования (Жонтаева Ж.А.) в установленном законодательном порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа изложить на вице-министра образования и науки Абенова М.А.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов