"Жолаушыларды, багажды және жүктерді әуе көлігімен тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 448 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 5 қаңтардағы N 6 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жолаушыларды, багажды және жүктерді әуе көлігімен тасымалдау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 448 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6614 болып тіркелген, «Казахстанская правда» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 339-340 (26400-26401); «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 4 желтоқсандағы № 519 (263562) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазакстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын, оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында және МОИП орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Р. Скляр

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникации Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 448 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузов на воздушном транспорте"
Приказ И.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 5 января 2013 года № 6.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 448 «Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузов на воздушном транспорте» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6614, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 15 декабря 2010 года № 339-340 (26400-26401); «Егемен Қазақстан» от 4 декабря 2010 года № 519 (263562)).
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сейдахметов Б.К.) в установленном порядке направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и на ИПГО.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. Министра                              Р. Скляр