"Электр энергиясын пайдалану және Жылу энергиясын пайдалану ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрiнiң 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 10 бұйрығының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 270 бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мынадай:
1) «Электр энергиясын пайдалану және Жылу энергиясын пайдалану ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрiнiң 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 10 бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2005 жылғы 23 ақпанда № 3455 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені» журналында 2005 жылы жарияланған, № 14, 69-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрiнiң 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 337 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулардың тiзбесiнің 4) тармақшасының (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2010 жылғы 20 қаңтарда № 6013 болып тіркелген, «Заң газеті» 2010 жылғы 6 сәуірде № 47 (1669) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаментi (С.Қ. Есімханов) бiр апталық мерзiмде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу агенттiгiне осы бұйрықтың көшiрмесiн жiберсiн, сондай-ақ оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Б.М. Жақсалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі                        Ә. Исекешев

О признании утратившим силу приказа Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 10 "Об утверждении Правил пользования электрической энергией и Правил пользования тепловой энергией"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 270
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 10 «Об утверждении Правил пользования электрической энергией и Правил пользования тепловой энергией» (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 23 февраля 2005 года № 3455, опубликован в журнале «Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан» май 2005 год, № 14, статья 69);
2) подпункт 4) Перечня изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденного приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 337 (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 20 января 2010 года № 6013, опубликован в «Юридическая газета» от 6 апреля 2010 года № 47 (1843)).
2. Департаменту электроэнергетики и угольной промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Есимханов С.К.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и в Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, а также обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Джаксалиева Б.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                        А. Исекешев