"Мемлекеттік органды айқындау немесе Қазақстан Республикасында өтеусіз қаржылық және техникалық көмек гранттары шеңберінде беретін тауарлар алуға және кедендік ресімдеуге жауапты тұлғаның Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрінің 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 48 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 23 мамырдағы № 151 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік органды айқындау немесе Қазақстан Республикасында өтеусіз қаржылық және техникалық көмек гранттары шеңберінде беретін тауарлар алуға және кедендік ресімдеуге жауапты тұлғаның Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрінің 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 48 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1846 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2002 ж., № 30, 647-бап).
2. Инвестициялық саясат департаменті (Қ.М. Тұмабаев) бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Е. Досаев

О признании утратившим силу приказа Министра экономики и торговли Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года № 48 "Об утверждении Правил определения государственного органа или организации лицом, ответственным на получение и таможенное оформление товаров, предоставляемых в рамках безвозмездной финансовой и технической помощи Республике Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 мая 2013 года № 151
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра экономики и торговли Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года № 48 «Об утверждении Правил определения государственного органа или организации лицом, ответственным на получение и таможенное оформление товаров, предоставляемых в рамках безвозмездной финансовой и технической помощи Республике Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1846, опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов центральных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 30, ст. 647).
2. Департаменту инвестиционной политики (Тумабаев К.М.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Е. Досаев