Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің м.а. 2014 жылғы 2 қазандағы № 112 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасында балаларға амбулаториялық-емханалық көмекті одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 17 қазандағы, № 760 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2561 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған 2003 ж., № 37-42, 888-құжат);
2) «Профилактикалық (иммундық-биологиялық, диагностикалау, дезинфекциялауды) препараттарды сақтау, тасымалдау және пайдалану ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 702 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5902 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2010 жылғы № 2 және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2011 ж. № 4, 403-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаменті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                      С. Қайырбекова

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра здравоохранения Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 2 октября 2014 года № 112
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых, актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра здравоохранения от 17 октября 2003 года № 760 «О дальнейшем совершенствовании амбулаторно-поликлинической помощи детскому населению в Республике Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 2561, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2003 г., № 37-42, ст. 888.);
2) приказ Министра здравоохранения от 12 ноября 2009 года № 702 «Об утверждении Правил хранения, транспортировки и использования профилактических (иммунобиологических, диагностических, дезинфицирующих) препаратов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5902, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 2, 2010 года и Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2011 г., № 4, ст. 403).
2. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра                              С. Каирбекова