"5 жастан 15 жасқа дейінгі балалардың 1 типтегі кант диабетін емдеуге инсулиннің үздіксіз теріасты инфузиясының жүйесін пайдалану жөніндегі жобаны енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 3 қарашадағы № 783 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 9 шілдедегі № 383 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «5 жастан 15 жасқа дейінгі балалардың 1 типтегі қант диабетін емдеуге инсулиннің үздіксіз теріасты инфузиясының жүйесін пайдалану жөніндегі жобаны енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылғы 3 қарашадағы № 783 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7335 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2012 жылы қаңтарда № 1, 422-құжат жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызметті ұйымдастыру департамент! (Төлеғалиева А,Ғ.) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы                                      Б. Төкежанов

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 783 "О внедрении проекта по использованию систем непрерывной подкожной инфузии инсулина в лечении детей с сахарным диабетом 1 типа от 5 до 15 лет"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 июля 2014 года № 383
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 783 «О внедрении проекта по использованию систем непрерывной подкожной инфузии инсулина в лечении детей с сахарным диабетом 1 типа от 5 до 15 лет» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7335, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан в январе 2012 года № 1, ст. 422).
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиева А.Г.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра                              Б. Токежанов